açık kumral üzerine renk açıcı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve s_s_e_l_i_n tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : s_s_e_l_i_n
  1. s_s_e_l_i_n

s_s_e_l_i_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim saç rengim kumral geçen ay saçımı küllü açık kumralla(koleston) boyadım buayda palettenin açık kumralına boyadım ben rengini dahada açmak istiyorum ama kızllaştırmaktanda korkuyorum sorum şu şimdi saçımı renk açıcıyla açsam olurmu renk açıcı boyanın üzerinde boyalı saça uygulamayınız yazıyor bilemedim şimdi ne yapsam bir akıl verin bana

2. 25 Ekim 2010
  3. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    renk açıcı saçını turunculaştırır bildiğim kadarıyla..sana tavsiyem çok çok açık küllü sarılarla boyamalısın..yine de turunculaşma riski olabilir..

4. 26 Ekim 2010
  5. longing_06

longing_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selin bende senin gibi açmak istiyodum...we yaptım..hatta hep yapıyorum..bi renge boyuyorum,,sonra beğenmiyorum,,açmak istiyorum,,,kolestonun fln röfle boyası war onlarla açıyorum,,,çokta güsel oluo,,,ama bazen zamanı tutturamayınca turunculuk olabilio,,onuda üstüne bi kat normal açık kahve boyayla 5-10dk bekletip yıkıyorum...harika doğal açık bi sarı oluo...kuaförler bile kim yaptı saçın,,çok güsel olmuş diolar...tawsiye ederim..umarım güsel olur :):)

6. 26 Ekim 2010
  7. s_s_e_l_i_n

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşım zaman derken kaç dakika bekletiyorsun kutunun üzerinde yazan kadarmı yoksa daha fazlamı merak ediyorum ilk kez evde saçımı açmayı deniycemde

8. 27 Ekim 2010
  9. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    peki boyanın içine orieli katarsan nasıl olur benim sorunum boyam sapsarı oluyor ama 2 haftada rengi kahverngi gibi koyulaşıyor ben biraz daha kalıcı olsun isityorum bu arada ben 11.1 ve 11.7 boyuyorum acaba 12.1 mi alsam

10. 27 Ekim 2010
  11. s_s_e_l_i_n

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    renk koyulaşması derken boyan akıyormu acaba ondanmı oluyor ki bak kafam karıştı şimdi

12. 27 Ekim 2010
  13. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    açıcıya bulaşma bence turuncumsu bir sarı ortaya çıkar ve saç boyama işinde tecrübeli değilsen sakın derim ben açık küllü sarılarına boya bir kaç ton açılır saçın en azından koyu sarıya ulaşırsın

14. 28 Ekim 2010
  15. bushraa

bushraa "Kasım'da aşk başkadır.." Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sacımı kuaförde boyattım,biraz koyu sarı geldi bana .halbuki yıkasam acılcaktı rengi .bekleyemedim.dedim acık sarı alıym az açılır işimi görürrr :KK43:((( hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .koyulaştırdı aksineeeeeeee sakın sakınn :KK43:( gttim palette acık kumral aldım.acmadıııı.turunculaştırdı .ve hiç hoş değil suan.keşke boyamasaydım.aslında suna bağlıyorum: eskiden sacımı kendim boyardım .palettelerin bazı sarlarında sac rengini 2 3 tona kadar acar yazıyordu .yeni çıkanlarda bu ibareyi göremedim.ve sonuç hoş olmadı.yıkadıkca acılır umarım.yada ne yapsamki ? fikri olan varmı ? cesaret edemiyorum boyamaya pek ama.sac rengi acan bir boya öneriniz varmı? sacım koyu sarı.orjinali siyah .

16. 28 Ekim 2010
  17. longing_06

longing_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    üzerinde yazanada bakıyorum ama genellikle ara ara saçlarımın arasını kendim açıp duruma göre yıkıyorum,,,çünkü her zaman üzerinde yazana göre istenilen renk olmuyo....yeterince açıldığını hissettiğimde yıkıyorum...ama bak dikkat önce turunculaşıyo daha sonra sarılaşıyo,,,turuncu oldu diye hemen yıkama sakın :KK1:

18. 28 Ekim 2010
  19. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım açık kumral bende boyadım sarının üzerinde kahverengi gibi oluyor yıkandıkça altta sarı varsa akar 2 hafta boyunca sık sık yıka benim de öyle oldu