açık lise çocuk gelişimi okuyanlar..

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve alyans2 tarafından 16 Şubat 2011 başlatılmıştır.

16 Şubat 2011
    Konu Sahibi : alyans2
  1. alyans2

alyans2 haTiCe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar..En Büyük TÜRKİYE benm gibi açık liseden çocuk gelişimi okuyanlar haydi gelin bilgilerimizi paylaşalım birbirimize yardımcı olalım..:KK46: .kendimizi nasıl geliştireceğimiz konusunda,üniversite düşünenlerle yapılması gerekenler konusunda bilgi alışerişinde bulunalım.. :KK68:.bekliyorum...:KK52:

2. 27 Şubat 2011
  3. okulonceci01

okulonceci01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de güzel olur..:)

4. 28 Şubat 2011
  5. Melan2010

Melan2010 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    63
    açık lise den çoçuk gelişimi yani sınavdan sınavamı gidiyorsunuz? kaç çeşit var acaba, birde her gün gidilen varmış galiba halen daha anlamış değilim banada yardımcı olursanız sevinirim..:KK59:

6. 11 Mart 2011
  7. yaliz

yaliz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben lise mezunuyum ama anaokulu öğretmenliği için açıktan lisesini okumayı düşünüyorum
    lisesi kaç yıl acaba ben lise mezunuyum diye değişiklik oluyomu kızlaaaaaaaaar

8. 14 Mart 2011
  9. erdemilk72

erdemilk72 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu konuyu bende merak ettim.cevaplayan olsa keşke?

10. 15 Mart 2011
  11. umutlugunler

umutlugunler Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lise mezunu olarak başvurduğunuzda 3 yıl ortaokul mezunu olarak başvurduğunuzda 4 yıl da bitiyor son 2 yıl staj var dersler hafta sonu kız meslek lisesinde veriliyor google da maöl yazın (mesleki açık öğretim lisesi sitesi )oradan istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz

12. 17 Mart 2011
  13. 06piraye

06piraye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende lise mezunuyum bu sene başladım 10. sınıftan başlıyorsunuz yani 3 sene okuyorsunuz ders saatleri okula kalmış kimi okul hafta sonu veya akşam ders verirken bizim hafta içi ve gündüz.kültür dersi görmüyoruz sadece branş dersleri eğer ki bu bölümü seviyorsanız kesinlikle yazılın bence çok zevkli ben 28 yaşımdayım 10 yıl oldu liseyi bitireli şuan iyikide yazılmışım diyorum sormak istediğiniz soru olursa cevaplarım

14. 29 Mart 2011
  15. _alya

_alya hoşgeldin dünyama.. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar ben bursada yaşıyorum. bursa olgunlaşma enstitsünde bu şubat ayında başladım. bizimki yoğunlaştırılmış program 2 dönem ders 3. dönemde stajla bitiyor. ama her kızmeslek lisesinde aynı program yok. açık lise ayrı pratik ayrı. benimki pratik olandan. daha çabuk bitecek ha bide lise mzunları veya ünv. mezunları açık liseye gidemiyor bunlar ancak benim gibi pratik kız sanat bölümünden alabiliyor. eğer sorularınız varsa baya bilgi sahibi oldum yardımcı olabilirim.

16. 12 Nisan 2011
  17. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    slm kızlar bende düz lise mezunuyum lise yi bitirdikten sonra açık lise olarak çocuk gelişimi okudum 2 yılda bitti hafta içi hergün dersim vardı yarım dönemde staj yaptım şimdi de aöf den sosyal hizmetler okuyorum...sorularınız varsa bende yanıtlarım...

18. 26 Nisan 2011
  19. Melan2010

Melan2010 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    63
    açıktan olun normal olsun çoçuk gelişimi okuyan herkesin direk sınavsız 2 yıllık çoçuk eğitimine hak kazanıyor diye duydum.doğrumu.birde siz çoçuk gelişimini bitirdiniz neden başka meslek okuyorsunuz?biraz anlatırsanız sevinirim,direk 2 yıllık üversiteye geçiş hakkaınız var mıydı?