açık meslek lisesi öğrencileri buraya

Konusu 'Lise' forumundadır ve irras_ tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : irras_
  1. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben cocuk gelişimindeyim ...
    her türlü sorunuzu sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışıcam

2. 17 Temmuz 2009
  3. EU1

EU1 Guest

bu sene kayıtlar ne zaman başlıyor canım bilgin var mı ?

4. 17 Temmuz 2009
  5. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    slm canım bende liseden sonra 2 yıl çocuk gelişimi okudum ama oryantasyon semineri alamadım yani kaçırdım bu seminerlerle ilgili bilgin var mı...

6. 17 Temmuz 2009
  7. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

sanırım senin dediğin bu internette bunu buldum usta öğreticilik kalkmış sanırım lise mezunlarına ..

2009-2010 Öğretim yılında Okul Öncesi Eğitimi Kadrosuz Usta Öğretici görevlendirmeleri için Yüksek Lisans,Lisans,Önlisans,Meslek Yüksek Okulu Mezunları ile Açıköğretim Fakültesi 3.ve 4.sınıf öğrencilerinin başvuruları alınacaktır. Bunların dışındaki başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Başvurular 15 Temmuz 2009 Çarşamba günü başlayıp 31 Temmuz 2009 Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir. Mazereti olsa bile süre bitiminden sonra başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

10 ağustosdan 2 ekim arası cnm yeni kayıtlar .. halk eğitime müracat ediyorsun ama ücret yatırıyorsun ilk bankaya ..
    iyi günler ..

8. 27 Temmuz 2009
  9. te.dua...

te.dua... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende bu sene inş. kayıt yaptırıcam asıl amacım AÖF de devam edebilmek ıstanbul da anadolu yakasında Sultanbeyli,Kadıköy ve Beykoz Halk eğitim merkezleri 10 Ağustos itibri ile kayıtlarına başlıyormuş. Yalnız talep çok olduğu için son haftalara bırakmayın kontenjen doluyor

10. 27 Temmuz 2009
  11. zuzummm

zuzummm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben şu an önlisans mezunuyum ayrıca aöf den başka bir bölüm daha okuyorum..

ya ben dönüp açık lise okuyabilir miyim özellikle de çocuk gelişimi bölümünü..sonrasında belki aöf den devam edebilirim hı??

12. 30 Temmuz 2009
  13. leylim

leylim Benim Adım Aşk Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben busene meslek lisesine kaydımı yaptırıcam ama kayıtlar nezaman başlıyor

14. 30 Temmuz 2009
  15. lalli

lalli :) Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba bende grafik tasarım ve fotoğrafçılık alanını okuyorum 3. senem olucak inş. :) yüzyüze eğitim görüyor musunuz arkadaşlar?benim bu ay bile var kurtulamadım bi :KK43:

16. 2 Ağustos 2009
  17. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    walla ben geçen yıl geç kalmıştım yüzyüze eğitime halk eğitim seni almaz dedi okul .. geçen yılın öğrencileri bekliyormuş güyaaa
    ben okula gittim dedim böyle böyle erken gelmen iyi olmuş dediler .. kaydımı yaptılar inş bu yıl başlıyorum yüz yüze eğitime yani işi sıkı tutmayla baglı arkadaşlar ..

18. 8 Ağustos 2009
  19. meric2

meric2 güven Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    cnm bende aöf de okuyorum ,ıkıncı bır lıse bıtırmeyı cok ıstedım ,cocuk gelısımı,ank yı bıle aradım,bazı yerlere mail attım ama ünıversıte ıle hıc bır alakan olmamalıymıs...haksızlık bence...neden okumanın önüne gecılırkı...kımsenın hakkını yemıyoruz sonucta....