açık öğretim affı

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve prenses tera tarafından 26 Ekim 2008 başlatılmıştır.

26 Ekim 2008
    Konu Sahibi : prenses tera
  1. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu açık öğretim affı nezamana kadar uzatıldı ayrıca negibi işlemlerden sonra tekrar açık öğretime katılabilirim 2 sene önce açık öğretime girmiştim 1.sınıfı geçemediğim için bıraktım fakat şimdi tekrar kayıt yaptımak istiyorum bilginiz varmı bu konu hakkında ayrıca belli bi ücret istiyolarmı?

2. 27 Ekim 2008
  3. sans_sans

sans_sans Herdaim Aşık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bundan önceki öğrenci affından yararlandım açıköğretim ingilizce öğretmenliği 3. sınıfım şuan 1. sınıfta kayıt sildirmiştim af çıktıktan sonra aöf bürosuna başvurdum onların yönlendirmesiyle evraklarımı hazırladım af için ücret almıyolar sen sadece kayır yaptırdığında kayıt parası yani harç paranı veriyorsun bunun dışında herhangi bir şekilde affa dair bir ücret talep etmiyolar talep etmeye de hakları yok zaten ama zaman kaybetmeden git bi danış sakın tarihleri kaçırma geri dönüşü olmuyo bir daha inşallah geri gelirsin sende güzel kardeşim.

4. 27 Ekim 2008
  5. lakhesis

lakhesis Guest

hayatım açıköğretime 2 yıl harç yatırmayıp sınavlarına girmessen kaydın otomatik silineceği gibi bu 2 yıla kadar istediğin her dönemde harcı yatırabilirsin. bu durumda biraz faiz ödersin fazladan ama devam eder öğrenim hakkın.. şimdiş senşin yapacaın iş gidip bi açıköğretim bürosuna sormak .. kaydın var mı yok mu. silindimi dsilinmedi mi..tekrar kayıt mı olacak yoksa harç yatırıp devam mmı edeceksin..

6. 27 Ekim 2008
  7. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    ben de 5 yıl önce halkla ilişkiler 2. sınıfta 1 dersten kaldım. sonra maddi imkansızlık nedeniyle kayıt yeniletemedim. 2 sene içinde kayıt hakkım olduğunu biliyorum.
    acaba ben de aftan yararlanabilir miyim? ben umudum yok bu konuda ama diplomamı almak istiyorum. bilginiz varsa yardımcı olun. açıköğretim bürosuna çalıtığım için gitme şansım yok.:çok üzgünüm:

8. 27 Ekim 2008
  9. EU2

EU2 Guest

kızlar ben açıköğretim bürosunu aradım afla ilgili,resmi gazetede yayınlandıktan sonra kayıt yenileniyomuş.o yuzden suan kesın bılgı vermiyolar.acıkogretim sıtesındede yayınlanıcakmıs,takıp edın dedıler.

10. 27 Ekim 2008
  11. prenses tera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

canım sen nezaman aradın açık öğretimi ee biz ozaman burdan haber verelim bir birimize

12. 30 Ekim 2008
  13. EU2

EU2 Guest

bir hafta falan oldu sitesine baktım acıköğretimin suan bi duyuru falan yok,bakalım bıraz gecsın arıycam tekrar.

14. 30 Ekim 2008
  15. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2005 de kayıt yaptırdım we daha sonraki yıllar yaptyırmadım silindimi acaba bilmioyorm bnde arayım sorayım

16. 1 Kasım 2008
  17. prenses tera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ne oldu açık öğretim affından bi haber varmı yada bi bilgi edindinizmi

18. 3 Kasım 2008
  19. elif59

elif59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş yararlanabiliriz bende bırakmıştım şimdi başlamak istiyorum tekrar üniversite sınavlarına falan girmek baya zaman alıcak