acik ögretim lisesiyle ilgili...

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve BuzlarUlkesi tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : BuzlarUlkesi
  1. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    acik ögretim lise sinavlari türkiyede hafa sonu yapildi kardesimde yurt disinda nisan ayinda girecek acaba giren arkadaslar varsa neler soruldu,hangi konular sorular yazabilir mi?kitaptaki test sorulari gibi mi ?yardim ederseniz cok sevinirim

2. 26 Ocak 2009
  3. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Eğer kitaptaki konuları çook iyi bir şekilde çalışırsa kardeşin mutlaka kazanır çünkü sorular çok basit tabiki öncelikle matematik ve fizik'e iyi çalışması lazım insanı en çok zorlayanlar onlardan çıkıyor bence onun dışında tarih gibi yada hukuk, girişimcilik gibi okumakla öğrenilecek konulardan çıkan sorular çok basit örnek vereyim truva atı ülkemizde hangi şehirdedir gibi basit sorular soruyorlar

4. 26 Ocak 2009
  5. xuxzgxuxnkxixz

xuxzgxuxnkxixz bitanecik kızımmm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hafta sonu bizde bu sınavda gözetmenlik yaptık.o basit sorunun cevabını o kadar çok kişi yanlış yapmıştı bunu burda söylemek istedim.sorular bilgiye dayanıyordu.hatta bazı sorular tamamen ezber sorularıydı.

6. 26 Ocak 2009
  7. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    cok tesekkür ederim suanda kümeleri pek hatirlayamadi...burda liseden basladi ama okulda yabanci ögrencilere karsi ögretmenler cok kati davraniyor birakmak zorunda kaldi...acok ögretimden insallah liseyi bitirir.. o cok kisi yanlis yapmis dedigin soruyu ben ona dedim hemen bildi aslnda genel kültürü cok iyi sayisali iyi ama iste calismasi lazim yinede...cok sagolun cevap verdigniz icin

8. 2 Şubat 2009
  9. destina_04

destina_04 Kül kedisi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    coğrafya,tarih berbatı coğrafyada sorular iyi hazrlanmamıştı,diğer dersler kolaydı,kitaptan çalışsın geçer, ilk sene zor kesin çalışma gerktiren desler var, matamatik,fizik,kimya,biyolıji bunlar çalışılmadan olmaz bol şans good luck

10. 5 Şubat 2009
  11. gxuxnexsximm

gxuxnexsximm UMRUMDA DEĞİL... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar lise diploması ne kadar surede alınıyor?bılgısı olan varmı

12. 10 Şubat 2009
  13. EU1

EU1 Guest

bildiğim kadarıyla 140 kredi tamamlaman gerek benim mesleki açık öğretim olduğu için 240 yani en az 5 dönem okuman gerek her dönem en fazla 40 kredilik ders alabiliyorsun bütün dersleri başarıyla geçersen alırsın 5 dönemde başarılar :)

14. 3 Mart 2009
  15. pipistrella

pipistrella Guest

192 kredi tamamlanınca alınıyo arkadaşlar kzuenlerim giriyo onlarda zorlanmışlar bu sınavda