açıklanamayan infertilite konusunda başarılı tüp bebek merkezleri

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve apple23 tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : apple23
  1. apple23

apple23 öykü&övgün Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 3. tüp bebek için tüp bebek merkezi araştırıyorum. açıklanamayan infertilite teşhisi kondu. klasik tüp bebek yöntemleri ile başarı sağlanamadı.benim gibi açıklanamayan infertilite tanısı alıp başarılı sonuçlar alan arkadaşlar varsa hangi merkezde ve ne tür tedavi gördüklerini yazabilirler mi?

2. 6 Aralık 2009
  3. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar, açtığın konu güzel. umarım çok ça yanıt gelir ve bizlere ışık tutar. bende 3. yü deniycem. benimki de benzer bi durum sayılır. ben halit fırat erden i duydum. o çok araştırıyo, sebebi üzerine gidiyo.. şuan da 3 aydır onun takibindeyim dediklerini harfiyen yapıyorum sanırım ocak ayında uygulama olacak. sonucu buradan olumlu yada olumsuz yazıcam. bebişine sağlıcakla kavuşmanı diliyorum

4. 6 Aralık 2009
  5. apple23

apple23 öykü&övgün Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol dudu2 cevap verdiğin için inşallah sonucun güzel olurda hep birlikte seviniriz.

6. 6 Aralık 2009
  7. windy

windy Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba apple23
    Bizede sebepsiz infertilite teşhisi konmuştu. Ankara anatoliada bülent tıraşa tedavi olduk. ayrıyeten bir yöntem denemediler herkeze yapılan mikroenjeksiyon yöntemiyle hamile kaldım. 1 ay Öncesinde dogum kontrol hapı başlandı sonra lucrin başlattılar ardından gonal f le yumurtalar oluşturulup ovitrelle çatlatma ignesi vuruldu sonrasında toplandı. Şuan 7 haftalık bebişimiz hala inanamıyoruz. Darısı başınıza inşallah canım.. Tedavide hep laboratuarın çok önemli oldugu söyleniyordu. Benimle tedavi gören bir arkadaşda hamile kaldı oda pco ve eşinde sperm azlıgı vardi. Başka bir arkadaşda hamile kalamadı.. Biraz nasip biraz şans birazda merkezin başarısı birleşince olabiliyor inş. Ümidinizi yitirmeden içinizi ferah tutmaya çalışın sizlerde...

8. 7 Aralık 2009
  9. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de Halit Fırat Erden i tercih ederim.En ince detaylara kadar araştırıyor..

10. 7 Aralık 2009
  11. godiva

godiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm.bende ankarada anatoliada bülent hocanın hastasıyım ve şuan tedavim devam ediyor.bundan önce 2 ayrı merkezde denemem oldu ve 2 si de başarısız oldu.ama burdan çok memnunum sonunda başarıya ulaştık kesinlikle öneririm.çok ilgililer.inş senine iyi haberlerini duyarız

12. 7 Aralık 2009
  13. apple23

apple23 öykü&övgün Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    halit hocayla telefonda görüştük. çok pozitif konuştu ama bize bütün doktorlar pozitif konuşuyo sonuç hüsran oluyo. şuan araştırma aşamasındayım.gerekirse türkiyedeki tüp bebek merkezlerini tek tek arıyıcam.öyle yoruldum ki.bu son olsun artık.

14. 7 Aralık 2009
  15. apple23

apple23 öykü&övgün Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    windy allah bebeğini sana bağışlasın canım. rabbim analı babalı büyütsün.darısı bizim başımıza inşallah

16. 7 Aralık 2009
  17. windy

windy Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aminn çok sagoll canımm, darısı isteyen herkezin başşınaa Allahım herkeze en kısa ve en hayırlı zamanda nasip etsin inşallahh, oluncada bitmiyor bizim bebişlerimizde tutundumu keseyi gördünmü kalp atışını duydunmu devam edecekmi hep bir endişe içerisindeyiz.. hep takip ediyorum buradaki arakadaşları kalp atışını duyamayanlarda var kürtaj oldular hep sonraki aylarda düşürende var.. oyüzden hep hayırlısı diye dua ediyorum hepimiz adına arkadaşlar.. İnşallah bizlerde bir gün alacagız kucagımıza nazlı bebişlerimizi opuyorumnanaktan

18. 7 Aralık 2009
  19. musenur

musenur Guest

canımm ankaradaki maya hastanesi hakkında bilgin varmı???? anatoliada nasıl b,lgilendirrisen sevinirim ocakta ins tup bebek dusunuyoruz ama henuz hicbir bilgim yok:çok üzgünüm: