Açikögretim Fakültesinde okuyan Arkadaşlar

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve EU1 tarafından 18 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ARKADAŞALR SENEYE SINAVA GİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BİLENLER BİLİOYR EŞİM İLE ANLAŞTIK AÇIKÖGRETİM OLACAK AMA MERAKE DİOYRUM BU FAKÜLTEDE OLUPTA KAMU YÖNETİMİ OKUYAN YA DA ÇALIŞMA EKONOMSİ OKUYAN ARKDAŞLAR VAR MI? BİRAZ BİLGİ İSİTYORUM AYRICA BANKACILIK VE SİGORTACILIK DA DÜŞÜNÜOYRUM BU BÖLÜMLERDE OKUYANLAR SONRASI NASIL MESELA MERAK EDİOYRUM EGER BBLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM:1hug:a.s.:1hug:ŞenizyerimsenibenŞeniz

2. 18 Ağustos 2007
  3. setenayay74

setenayay74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bankacılık ve sigortacılık okudum. 2 yıllıktı. aöf de okumak normal öğretimde den daha zor çünkü sistemi oturtman gerekiyor mesala bir ders çalışma proğramı yapıyorsun ama uyman zor oluyor. sistemli çalışman gerekiyor. normal muhasebe banka ve sigorta muhasebesi ayrı dersler olarak alıyorsun hukuk matematik danranış bilimleri y.dil inkilap vb. gibi dersler görüyorsun. normalde 49 alsan hocadan 1puan isteyebiliyor yada kannat notu alıp geçebilirken aö de 48-49 la kalabiliyorsun. ben bitirdim ama o sektörde çalışmıyorum genelde sigorta firmaları değerlendirmeye alıyor. bankalar falan pek yüzüne bakmıyor. yinede şans meselesi. ben teknik ressam olarak çalışıyorken bu bölümü okudum diye birde muhasebeyi yıktılar başıma ücret aynı tabiiki. başarılar diliyorum sana.

4. 18 Ağustos 2007
  5. EU1

EU1 Guest

çok teşekkür ediyorum ama bankaların yuzune bakmama bölümünü anlayamdım nedne ki hayatım

6. 18 Ağustos 2007
  7. EU1

EU1 Guest

ama iş alanı bayagı varmış yani saol canım bnm verdiğin bilgler için

8. 18 Ağustos 2007
  9. EU1

EU1 Guest

hayatım ben seneye girem sınava ama bzı meselelerden dolayı diğerlerini okumam çok zor eşim zaten buna bile çok zor ikna oldu şimdi bn kaopaşıyım ya istemiyor işte bu yuzden dolayı bari açıkögretim okuyayım diyorum da hani üniversite mezuu7 olmak için yani

10. 18 Ağustos 2007
  11. EU1

EU1 Guest

saol ya çok teşekkür ederim destegin için önemli olan insnaın kendini yetiştirmesi degil mi

12. 18 Ağustos 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    şekerciim hani hukuk okucaktın meslektaş olcaktık senle senağlama

14. 18 Ağustos 2007
  15. EU1

EU1 Guest

ay san akıyamma ben yaaaaaaaaaaaaaaa bnde inan çok isitoyurm ama bnm maalesef bride eşim var yawwwwwwwwwwww onu nasıl ezemmmmmmmmmmm

16. 18 Ağustos 2007
  17. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende açıköğretim kamu yönetimi okuyorum.dersleri çok ağır ve zorr bunu söyleyebilirim

18. 18 Ağustos 2007
  19. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ezme canım benim olsun kamu yönetimi de çok güzel bi bölüm çok çalışırsan idari hakim olursun ne güzel o da hukukla ilgili