Açıköğretim okumak faydalımı?

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve elaya86 tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : elaya86
  1. elaya86

elaya86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar.Haziran ayında 4 senelik açıköğretim işletme mezunu oldum.maalesef hala işsizim ve artık keşke hiç boşuna bitirmeseydim diye isyan ediyorum:sinifsinif:Bende aöf bitirdim ve güzel yerlerdeyim diyen ve moral vericek arkadaşlar varsa sevinirim.yoksa durum cidden vahim ev hanımı olup çıkıcaz valla:hulya:

2. 26 Aralık 2009
  3. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    marmara üniversitesi iktisat bitiren arkadaşım
    BİM de kasiyercilik yapıyor...
    ne demek istediğimi sen yorumla canım :sm_confused:

4. 27 Aralık 2009
  5. aysusahin

aysusahin ♥♥♥ Canım Kızım ♥♥&# ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Süleyman Demirel Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu eltim var ve işsiz kendisi...Alakası yok açıköğretimle falan memlekette istihdam sorunu var ...

6. 1 Ocak 2010
  7. gravity

gravity Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    640
    Ödül Puanları:
    153
    evet iyi üniv.mezun olanlar var ve de işsiz ama gene de umutsuzluğa düşmemek gerekiyor. Uğraşınca bir şekilde bir yerlere gelinebileceğini düşünüyorum.Benim bir arkadaşım aöf işletme bitirdi ve kpss ye girdi gerçekten çok çalıştı ve iyi puanda aldı memur olarak devlete atandı.Demekki faydası oluyormus. Ben ikinci ünv olarak aöf işletmeyi bitirdim.Aöf sadece işletme bilgisi almamı sağladı mühendis olmasaydım diplomayı bende değerlendirirdim bir şekilde. İlerde belki kullanabilirim bellide olmaz.:))