açıköğretim sınavlarına nasıl calısılı lütfen yardım edin

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve gladiolas tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gladiolas
  1. gladiolas

gladiolas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 8.ci senem ve 2.sınıftayım işletmede sözelim iyi değildir o kadar calısmama rağmen hep kalıyorum lütfen yardım edin nasıl calısıp geciyosunuz duyduğuma göre gecen seneden itibaren artık eski sorulardan cıkmıcakmıs ne yapıcam ben offf senağlama

2. 6 Şubat 2009
  3. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eski sorulardan çıkmıcakmı:1shok:
    bende aöf işleme okuyorum 1. sınıftayım henüz. ama ben dershaneye gidiyorum aöf kursları veriliyorya, orda yargı yayınlarının kitaplarını verdiler. onlara çalışıoz.
    hocalar zaten anlatıyo. bende murat yayınlarının soru bankasını aldım ondanda soru çözüyorum. benimde sayısalım iyi değildir.

4. 6 Şubat 2009
  5. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    deshaneye gidip niye para bayıyorsunuz hiç anlamıyorum adamlar sizden örgün öğretimin harcından çok para alıyor kaydirigubbakcemile3
    birde dershanede kep giydiriyorlar mezun olununca
    çok gülüyoruz hayali işler :roflol:

6. 6 Şubat 2009
  7. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben hiçte gülmüyorum. dershaneye gidiyorum çünkü teşvik oluyor benim için. evde olsam ders çalışmayacağımı biliyorum. ayrıca herkesin kendi tercihidir kep giymek yada gülmek değil benim amacım. alttan dersim olmadan geçmek.ayrıca paramı bayarım baymam benim paramın kahyası değil kimse.

8. 8 Şubat 2009
  9. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    aöf nin amacını sizin gibiler saptırdı
    eğitimi sizin gibiler ticarete vurdurdu.
    eğitimde ticarete karşı olsaydın benim
    ve benim gibi düşünen gençleri çok
    iyi anlardın.
    aöf nin amacı çalışan, üniversiteye gitme durumu olmayan
    uzaktan eğtimini sürdürmek isteyenlerin okuması için
    yapılmıştır...senin gibiler işi ticarete vuranlara destek verdiği
    sürece bu amaç ortadan iğice sapacak.
    sen paranı baymaya devam et sen onlar iyi avsın çünkücokacimcoook

10. 8 Şubat 2009
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sen benim niçin okuduğumu bilemezsin sana açıklama (hatta senin tabirinle senin gibilere) yapmaya bile tenezzül etmiyorum.
    yolun açık olsun hiçkimseyi ilgilendirmez param çok harcıyorum avım ben varmı. sanane seni neyin bukadar ilgilendirdiğini anlamadım.

12. 8 Şubat 2009
  13. systmc

systmc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herkes okuduğunu anlamıyabilir. Şimdi kursa para vererek mezun oldu diyelim. Aldığı diploma ile belki o verdiği paranın kaç katını kazanıcak fazlasıyla!! Eğitimde ticarete karşı düşünüyosun ama dershane sayıları giderek artıyor ve özel okullar kontenjanları artırılıyor. Okumak istiyen bursla okuyo bir yerlere geliyor.

O yüzden mi herkes açıköğretime kayıt yaptırabiliyor. Okumak istiyen üniversiteyi bursluda okur.

14. 10 Şubat 2009
  15. gladiolas

gladiolas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bana yardım edin yaw aranızda tartışmaya girmişsiniz ben eğitimin ticaretini yada dersane olayını öğrenmek istemiyorum dershaneye gidecek durumum yok ayrıca acil ders calısma metotları hakkında bilgi edinmem lazım ve lütfen artık bu yardımcı kitaplarda cıkan sorulardan cıkmıcakmıs yandık bu sene ne yapmamız lazım bilen varsa yazsın kızlar

16. 10 Şubat 2009
  17. mizgin

mizgin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kursa gidemiyorsanız aöf ile ilgili yardımcı kitaplar var arkadaşım.
    O kitapların en iyiside murat deshanesinin kitapları.Konu anlatımlı ve soru bankası şeklnde kitapalrı var onları almalısın.Sonra düzenli olarak konuları çalışıp,hem konu anlatımlı kitaptaki soruları ardındanda soru bankasındaki soruları çözmelisin.ayrıca sana bir tavfsiyemde;diyelimki işletme dersinin birinci ünitesini çalıştın ve soruları çözdün.Ertesi günde birinci konuyu çalışıp sorulanında tekrar çözüp ikinci üniteyi çalışmaya başlamalısın.kısacası sürekli tekrar ve bolllll bolll soru çözmelisin.
    ayrıca aöfnin kendi verdiği koca kitaplardaki konuarı çalışmamanı tavsiye ederima.s ama sorularını çözebilirsen iyi olur.Unutma bol tekarar ve bol soru çözmek.
    ayrıca bence eski sorular çıkacaktır diye düşünüyorum.Soruların çıkmayaağını söylediğim tüm hocalarım öyle bir şey yok diyor:uhm:
    başarılar dilerim arkadaşım

18. 10 Şubat 2009
  19. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    valla bende yargı yayınlarını aldım ama murat yayınlarını paso duyuyorum acaba bide onun test kitaplarını mı alsam ...