acil !..37 haftalık hamileler ne gibi değişiklikler var sizde

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve filizerdem tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : filizerdem
  1. filizerdem

filizerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    37.haftaya girdim yürürken altınıza baskı oluyomu sanki birşey çıkacakmış gibi dün doğurucam sandımm korktum bir hareketli bir hareketli anlatamam altım oynuyo resmen sizdede oluyor mu?
    bu doğumun yaklaştığını gösteriyo tamam biliyorum ama ne kadar yakın olabilir sizce yaşayan var mı böle?

2. 7 Temmuz 2009
  3. melikeray

melikeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben de dün girdim 37.haftaya aynı durum bende de var o yuzden uzun uzun yuruyemıyorumkaydirigubbakcemile3ıyıce asagı ındı kızım dr.a dün gıttım onumuzdekı hafta buyuk ıhtımalle gelır dedı..cok heyecanlanıyorum,sen de durum nasıl?bebişin gelişimi falan ıyı mı??benım kızım bıraz mınık dogucak sanırım daha 2.900 gr. oldu:bbo:napalım allah hepımıze saglıklı dogumlar nasıp etsın ınsallah:nazar:

4. 7 Temmuz 2009
  5. dysania

dysania İÇİNE ATIYON ATMA Üye

Beğenildi:
    2.805
    Ödül Puanları:
    123
    aynı şeyler yürümek çok zor hem baskı hem sancı hissi var yürürken gözlerim doluyor bazen. yatmak çok zor sağdan sola dönmek insanı mahvediyor.benim karnımda zaten çok büyüdü hareket etmek çok zorlaştı doktor normal hamileliğin son dönemnde olur dedi. Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

6. 7 Temmuz 2009
  7. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    sizi okuyunca beni heycan bastı..Allah yardımcınız olsunn,sağlıkla gelsin melekleriniz inşallah

8. 7 Temmuz 2009
  9. filizerdem

filizerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum valla geçen ay kontrole gittiğimde haftasıyla uymlu demişti.(34 haftalıkken) ve tekrar 1 ay sonra görüşürüz dedi erkenn randevu vermedi gittiğim özel doktor önemli b,işi olsaydı erken çağırırdı nede olsa işin ucunda para var 16 temmuz da kontrolüm bilmiorum bi kaç gündür bu sıkıntılarım var dışarı çıkmaya korkuyorum bu yüzden inşallah erken doğmaz bebeklerimiz sağlıklı olsunlarda bu ağrıları çekelim nede olsa son 3 hafta....benim bebeğimin cinsiyeti erkek derler ya hep 40. haftaya doğru diye kızlar daha erken mi doğuyo ne...

10. 9 Temmuz 2009
  11. nursahin

nursahin Guest

bende 37 haftanın içindeyim bebişim erkek inş.hepimiz sağlıklı bi şekilde bebişlerimize kavuşuruz Bende de zaman zaman kasılmalar kıramplar oluyor bide dediğiniz gibi baskı yapıyor bunlar doğuma hazırlık sanırım normal seyrinde gittiğini gösteriyor hamileliğimizin.Akçigerlere baskı yaptığı için bazen nefes almakta zorlanıyorum nefesim yetersiz geliyor ama az kaldı kızlar hepsine değecek Şükür Allah'a bize bu duyguları yaşattığı için...

12. 9 Temmuz 2009
  13. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 37 haftanın içindeyim aynı şeyleri yaşıyorum aşağğı doğru baskı var ama psikolojik olarak sanki doğurmayacakmışım gibi gelio sanki hep bu göbekle bebişim içimde kalcak :))

14. 9 Temmuz 2009
  15. melikeray

melikeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaydirigubbakcemile3aynı his bende de var bundan sonrakı omrum boyunca kızım ıcımde yasıcakmış gıbıkaydirigubbakcemile3 Allah sağ salım kavusmayı nasıp etsın ınsallah..

16. 10 Temmuz 2009
  17. dysania

dysania İÇİNE ATIYON ATMA Üye

Beğenildi:
    2.805
    Ödül Puanları:
    123
    bende aynı hisse kapılıyorum çoğu kez sanki hiççıkmayacak ömür boyu bu göbekle yaşıyacakmışım gibi komik ama bu histen bir türlü kurtulamıyorum

18. 10 Temmuz 2009
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ayni his bende de var. ama benim bebegin basi yukarda oldugu icin altta baski yok. keske donse de ben de yururken zorlansam. donmezse sezeryan olacak mecbur.