Acil akıl verirmisin bana....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hanlev35 tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : hanlev35
  1. hanlev35

hanlev35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim problemim kıskançlığım eşime göre fazlaymış.mesela bir örnek vericem.yarın eşim bankanın sınavı için izmire gidiyor.2 araba bankadakilerle toplaşıp ve bu gittiği kişilerin çoğu bayan ve evli olan yok içlerinde 4.30 da sınavı biticek ve benim bugünden aklıma büssürü şey geliyor.bir yerlere takılıp eğlenmeye giderlerse ve eşim onlara uyarsa ne yapmam gerekiyor.fazlamı bayanlar benim kıskançlığım.orada eşine hesap vericek bir tek eşim var nasıl davranıcağımı bilmiyorum.sınava gidip gelmeleri okey ama hepsi ayrı bir alem kadınların.bilmiyorum başım ağrıyor.tek dert ortağım sizsiniz ne yapıcam.:nazar:sıkıldım çok bende gidemiyorum çalışıyorum.offf ne yapıcam offfkafamçokkarıştı

2. 22 Mayıs 2009
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ben kıskanç bir kadın değilim.
    onun için çok da doğru bakmıyorum bu tarz düşüncelere haliyle.

ama siz kocanızı tanımıyor musunuz?
    gider mi gitmez mi bilmiyor musunuz?
    hadi eğlenceyi geçtim de sınav sonra bi yemek yemesinin bence bir sakıncası yok.
    kocanız kendini bilsin yeter bence.

4. 22 Mayıs 2009
  5. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    iş için gidiyor sonuçta ... hem tek birbayanla gitmiyor ; 2 araba gidiyorlarmış... o kadar insanın içinde yanlış birşey yapacağını sanmam... yine de eşini sen tanırsın bu tarz konularda daha önce güvenini sarsmışsa tabii dikkat çekmeden izle derim...

ama bunu sakın ona yansıtma ; eşşeğin aklına da karpuz kabuğunu getirme...

6. 22 Mayıs 2009
  7. hanlev35

hanlev35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kocam kendini bilen biri aslında ama ne bileyim aynı arabayla gidiyorlar mecburen uycak ama ben o kızların hepsini biliyorum ve gıcık oluyorum.off off.

8. 22 Mayıs 2009
  9. hanlev35

hanlev35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten benim 7 senelik evliliğimizde en büyük hatam her kıskançlığımı ona belli etmek oldu bunu artık aşmak istiyorum.siz olsanız ne yapardınız.gidip bir yerlerde eğlenseler ayyy karşılıklı oynucakları fikri bile beni geriyo.çokmu abartıyorum............

10. 22 Mayıs 2009
  11. limonilezeytin

limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim anlamadım şimdi ben 4.30da sınav bitmiyomu?ya hemen yola çıkarlar yada en fazla yemek molası verirler?karşılıklı ne ara oynayabilirlerki hayatım?:teselli:

12. 22 Mayıs 2009
  13. hanlev35

hanlev35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay valla ya ben ben olmaktan çıktım ayrıntıları düşünmekten.haklısınız galiba ..off.

14. 22 Mayıs 2009
  15. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    canım kıskançlığını çok belli etme,tamam sende haklı olabilirsin.sonuçta evli bir erkek. mesela sınavı biter bitmez ara nasıl geçti de,ne zaman evde olursun de,yemek hazırlıyorum vs.bişeyler de.eşine güven ama serbest bırakma derim çok yerimseniben

16. 22 Mayıs 2009
  17. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    sen onu sıkar bunaltırsan kıskançlığın çok ciddi problem olur sonu aldatmaya kadar bile gidebilir
    ipler elinde olsun her hareketinden haberdar ol ama asla kapris yapma canımcım

18. 22 Mayıs 2009
  19. hanlev35

hanlev35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet bende bundan bunaldım kızlar kıskançlık beni mafediyo çok zor dönemler yaşadım bu yüzden.ama benim eşimde kaç yaşına geldi.hala iki muhabbet olsa çabasında evli adam gibi olamıyo bazı ortamlarda.yani tavrını koymuyo ben otobüsle giderim diye..