acil ankarada bir yaş için oyun grubu ve kreş arıyorum balgata yakın

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve yumy tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

25 Şubat 2009
    Konu Sahibi : yumy
  1. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ankarab balgat cevizliereye yakın bir yaş için kreş ve anneli oyun grubu arıyorum yardım

2. 10 Mart 2009
  3. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öveçler 2.caddede elma şekeri kreş ve anaokulu var çok güzel ve çok ilgili bir kreş düşünürseniz gidip görüşebilirsiniz

4. 12 Mart 2009
  5. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben iki tane anneli oyun grubu buldum biri köroğlu caddesinde diğeri ümitköyde bir tanede çukurambarda bir yer varmış Sarı Patikler kreşmiş aynı zamanda şu an oyun grubu yeterli sayıda olmadığından faal değilmiş bir görüş istersen bende aramıştım istersen adresini özeline atarım
    Çeşitli forumlarda gördüm arkadaşlar toplanıp kendi gruplarını kuruyorlar belki bizde iyice araştırıp böyle bir grup kurabiliriz ve belli bir yerle anlaşabiliriz hem fiyat konusundada avantaj sağlarız...

Son düzenleme: 12 Mart 2009
  6. 14 Mart 2009
  7. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler arkadaşlar bence birlikte bir görüşüp toplansak sizin fikir bana da uyar mutlaka bana yazın

8. 14 Mart 2009
  9. Linam

Linam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizim burada arkadaşın dediği gibi elma şekeri var arkadaşımın kızı gidiyordu oraya çok güzel bir yermiş çok memnundu.düşün derim.

10. 15 Mart 2009
  11. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sevgili linam lütfen bir şek,lde bana ulaşın meszajımı açtım sevgiler yumy

Son düzenleme: 15 Mart 2009
  12. 17 Mayıs 2009
  13. suny

suny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili yumy ilanınızı gördüm üstünden iki ay geçmiş fakat hala düşünüyorsanız size bir kreş önermek isterim bende balgatta oturuyorm bu civarda bebek sertifikası olan tek bir kreş var oda deniz yuva diğerleri usulsüz olarak bebek alıyor ee düşünün artık onayları olmadığı için bebeğe uygun ortamlarıda yoktur tabi.aman dikkat edin benim kızım 1 yaşında ve deniz yuvaya gidiyor oda oyun gurubunda daha 2 ay oldu ama şimdiden faydasını gördüm yemesi falan düzene girdi ayrıca bu kreşin yöneticisi çocuk gelişim doktoru çok memnunum çok düşünürseniz bana msj yazın sizi yönlendireyim bu arada fiyatıda çok uygun:))