Acil arkadaslar tiroit ameliyati icin iyi bir Dr

Konusu 'Endokrinoloji' forumundadır ve caffe tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : caffe
  1. caffe

caffe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    arkaslar tiroit ameliyati olupda dr ve hastahaneden memnun kalanlar lutfen adlarini yazsinlar .bogazda hafif bir sislikle dr gittim hatta 3 dkr, bana kist ve modul var denildi ve ameliyat onerildi. su an herhangi bir etkisi yok ,kistin ve nodulun.snr sini bilemem .turkiyedeki memnun kaldiginiz dr ve hastahane isimlerini yazarsaniz cok sevinirim.ve de ameliyat olupda memnun kalmayaniniz da lutfen yazsin:Saruboceq: dilerim basarili bir ameliyat da beni bekliyordur bilmiyorumkismile.

2. 18 Haziran 2010
  3. figanya

figanya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    oncelikle merhaba canim
    cok gecmis olsun ben gecen hafta ameliyat oldum bende hem noduller vardi cok buyuk ve hem ses ve sinirlerime yapisik bir triota sahiptim
    cok hizlicalisiyrdu

neyse eger dr ameliyatoneriyorsa hemen ol derim ben oldugum icincok memnunum ozellikle dr cok iyiydi kendi dr tarafin onerilen bir operator dr ameliyat oldum inan ne hemen ameliyat sonrasi nedesimdiyekadar hicama hic sikayetim olmadi
    eger yurtdisinda hollandada olabilme sansi varsa sana benim dr oneriyim dr boyun ameliyatlarinda ozellikle triot ve kanser rahatsizliklarinda cok iyi bilinen birisi
    inan uc gun sonra eve gelip evimi bir guzel toparlayip supurup yemegimi koyup tv seyrettim yatma gibi bir sey olmadi bende sesimde ayrica daha bir gur cikiyor hahaha bu eslerimizin pek hosuna gitmesede ben cok memnunum
    sana acil sifalar dilerim
    selamlar
    figanya

4. 18 Haziran 2010
  5. caffe

caffe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    cnm cok tesekkurler ben italyada yasiyorum .turkiye de olmayi dusunuyorum ameliyati. en azindan ailemle birlikde ve bizim ulkemizdede iyi hekimlerimiz var bir de onlara bakiliyim dedim .2 hafta snr istanbula yolculuk var hayrlisi bakalimda iyi bir dk ve hastahane ismi ins yazar okuyan arkadaslar.cevabin icin cok tesekkurler gecmis olsun.

6. 21 Eylül 2010
  7. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    çok olmuş ama bendde tiroid kanseri vardı Ankara'da Ankara Üniversitesi doktorlarından Prof. Savaş KOÇAK'a ameliyat oldum yalnız Güven Hastanesinde yapıyor ameliyatlarını ama süper bir doktor

ben çok şükür nazar değmesin ameliyatın hiçbir yuan etkisini yaşamadım tek sıkıntım boğaz ağrısı oldu o da şey gibi hani üşütürsün de boğazın ağrır ya o şekilde ameliyat günü sesim çıkıyordu ertesi gün hastaneden çıkıp intrnetin başına geçtim

Bir de Ankara da Semih AYDINTUĞ var o da Ankara Üni . porfuydu şimdi Medicanada

eğer Ankara olmaz dersen endokrin ile ilgilenen cerrahlarla görüş özel olarak sadece endokrin yapan çok ama iyi olmasına çok dikkat et ses telleri ile ilgili sorun oluşabiliyor bir de yeterli bir cerrah değilse paratiroidlere zarar verebiliyormuş

8. 9 Kasım 2010
  9. hasce

hasce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    27 eylülde cerrahpaşada nodül ameliyatı oldum dr serkan bey yeni uzman olmuş biriymiş ameliyat olalı 45 gün geçti sesim kısık ses teli felci olmuşum ayrıca kalsiyum değerlerim altüst oda düzelmedi! ayrıca pataloji sonucumda kötü çıktı; işime gidemiyorum dr a soruyorum şişliktendir geçer gibi kısa cevaplar la geçiştiriyor üzerlerine asla toz kondurmuyorlar.kendime cok kızıyorum iyi bir araştırma yapmadım şuç benim ne yazıkki .aynı durumda olupta düzelen varmı lütfen yazsın

10. 5 Mayıs 2015
  11. aliarslan

aliarslan Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    Benn 6 gün önce hipertiroid ameliyatı oldum.cok iyi gecti ameliyatim.yanlz calsiyum dusmesi yasadim.benim durumumda olan varmi aranizda?

12. 5 Mayıs 2015
  13. aliarslan

aliarslan Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    Patoloji sonucum ćikmadi henuz.kaç günde çikar ?

14. 18 Aralık 2015
  15. ilcevturkan

ilcevturkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Tiroit tedavisi konusunda 1 numaralı cerrah Koç Üniversitesi hastanesi hocası Prof. Dr. Serdar Tezelman'dır. 7 gün önce ameliyatımı yaptı. İlk günden beri hiç bir sorun yaşamadım, gayet iyiyim. En ufak bir ağrım bile olmadı. İlk günden itibaren normal yaşantıma döndüm, normal yemek yedim ve konuştum. Hocama ve ekibine çok teşekkürler. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Biyopsi sonucu 5-6 gün sonra çıkmaktadır.

NURSE0739 bunu beğendi.
  16. 26 Şubat 2016
  17. teachme

teachme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 5 yıl önce numune hastanesinde doçent barış saylama ameliyat oldum, benim ardımdan ablam ve bir arkadaşı da aynı doktora ameliyat oldular. hepimiz çok memnunuz bir de cihaz kullanıyor ses telleri için başka devlet hastanesinde yok.ama hastane de özel oda yok onuda belirteyim

18. 11 Temmuz 2016
  19. casine

casine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    sizin de hipertiroid miydi? ( Graves) ? ben de doktor arayışı içerisindeyim. Gerçi bir yandan da radyoaktif iyot tedavisini de düşünüyorum ama çok kararsızım?