Acil Beylikdz Kadn Doum Doktoru ve Hastane tavsiyesi!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tuluklum tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : tuluklum
  1. tuluklum

tuluklum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yakın zamanda doğum yapan varmı?Medilife hastanesini tavsiye edermisiniz?Ahmet Bey den memnun kalan varmı?

2. 18 Haziran 2009
  3. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yakın bi arkadaşım orda doğum yaptı 6 ay önce ve çok memnun kaldı.herkese tavsiye ediyo.onun doktoru senem hanım.

4. 19 Haziran 2009
  5. tuluklum

tuluklum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk ederim bilgi için.doğrusu ben henüz hamile değilim ama önümüzdeki ay düşünüyorum dolayısı ile baştan devamlı gidebileceğim bir yer ve doktor olsun diyorum.Aslında senem hnmı biliyorum.benim kafama takılan erkek doktor bu konularda daha mı iyi olduğu.kısmet olursa normal yapmak istiyorum tabi o anki şartlar elverirse:) kısmet bakalım

6. 24 Haziran 2009
  7. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba.
    bende beylikdüzü acıbadem de dr aylin tatlıadım ın hastasıyım.yaklaşık 2 yılı geçti tanışalı çokta memnunum.kendisi medilifetan oraya transfer olmuştu ilk tanıştığımızda.inanılmaz hastası var doğumumuda o yaptırdı sezeryanla çok rahat bir gebelik ve çok basit bir sezeryan geçirdim.kendisine her zaman tşk ediyorum iyiki onu tanımışım.her konuda süper birisi.düşünürseniz öneririm,randevulu çalışıyor,ctesi 14 e kadar.

8. 25 Haziran 2009
  9. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zeynepözdile kesinlikle katılıyorum,şimdiye dek 10a yakın kadın doğum uzmanıyla görüştüm ama hiçbrisi aylin hanım gibi memnun etmedi beni.ilgisi alakası süper,psikolog gibi.çok seviyorum ben onu.her konuda çok tecrübeli.
    bende 1 yıldır tanıyorum ve vazgeçmeyi pek düşünmüyorum.inşallah doğumumuda onun yaptırmasını istiyorum.
    beylikdüzünde tavsiye edilecek en iyi doktor o.medilife çoook kalabalık oluyomuş arasanda 1 ay sonrasına filan randevu veriyolarmış.

10. 25 Haziran 2009
  11. tuluklum

tuluklum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yazılarınız için tşk. acıbadem hastanesi duyduğum kadarıyla fiaytları yüksek.kriz nedeni ile maaşlar kesildiğinden herşeyi düşünmek gerekiyor:KK43:(( muayene ne kadar?doğum fiyatlarını biliyormusunuz? ben medilife hast. Ahmet beye gittim geçen hafta hamilelik düşündüğümü söyledim herhangi tahlil falan istemedi.sadece folikasit takviyesi için hap verdi.doğrusu bana pekte güven vermedi..ne yapacağımı bilemiyorum doğrusu..

12. 25 Haziran 2009
  13. zeynepxoxzdil

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatları biraz yüksek.benim özel sağlık sigortam vardı onun için az ücret ödüyordum.aylin hn doğum için her yere gidiyor.muaynesi 140 sanırım.

14. 26 Haziran 2009
  15. tuluklum

tuluklum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    malesef canım özel sigortam olmadığından fiyatı da düşünmek gerekiyor:KK43: tavsiyen için tşk.ben yine medilife hastanesine gideceğim sanırım:KK43:

16. 26 Haziran 2009
  17. zeynepxoxzdil

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yaa oranın muayene ücretlerini bilmiyorum ama medicanada doktor benim kardeşim gerçi jinekolog değil ama hastane çok temiz ve muayene ücreti acıbademe göre uygun.50 tl alıyolar.Aysun hn çok iyi diye duydum arkadaşımın doğumunu yaptırmıştı istersen oraya bak.çünkü dr çok önemli medilife çok yoğunmuş dr sana 10-15 dk zamanı ancak ayırır aylin hn ile ben en az 30 dk görüşüyodum:))ileride gebelik olunca anlıyacaksın her gitmende bir sürü sorun olacak onun için şimdiden adam akıllı bir yer bul derim.tabiki ücret konusunda sende haklısın:)):sm_confused:

18. 27 Haziran 2009
  19. deniz2222

deniz2222 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beykentte kolan hastanesi var.ben arzu hanıma gidiyorum ve memnunum ama arkadaşlarım servet hanıma gidiyorlar onlar da çok memnun.fiyatlarda uygun.ben memurum sevkle gidiyorum muayene ücreti 15 lira.