acil bi bakabilirmisiniz kızlar...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve misivam tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : misivam
  1. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    dün gece aşırı kusmadan dolayı kadın doğuma gitmek zorunda kaldım. çatı muaynesi yaptılar. yumuşama varmış. fakat bugün sümükümsü kahveye yakın bi akıntı geliyo. 36. haftamdayım. sizede böyle oldumu. bu akıntı neyin nesidir? doğum nişanı falanmı? çok korktum, bilgi verirseniz sevinirim..

2. 7 Kasım 2010
  3. boncuk10

boncuk10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    canım ben daha o haftaya gelmedım ama sanırım evet açılma başlamış olabilir hep böyle duyuyorum

4. 7 Kasım 2010
  5. enyrose

enyrose ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm bende 36. haftamda hafif renkli bir akıntı(nişan sanırım) bir kaç saat sonrada suyumun gelmesiyle 36. haftada doğuma gittim.istersen bi dr unu ara sor canım.inş.bebişin zamanını doldurup gelsin.eğer gelen nişansada korkma rabbim yar ve yardımcın olsun.(tüm anne adaylarına inş.)
    bizide haberdar et cnm a.e.o

6. 7 Kasım 2010
  7. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım nişan olabılır 2 gün içinde doğum olabılır bı hastaneye git isersen 36.hafa erken ama korkma allahın izniyle sağ salim kucağına alırsın işallah...

8. 7 Kasım 2010
  9. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bende daha o haftaya gelemedim ama bildiğim kadarıyla nişan olabilir dr ara istersen rabbim yardımcın olsun inşallah.

10. 8 Kasım 2010
  11. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bugün doktordaydım. çatı muaynesinde zedelenme olduğu için gelmiştir dedi. alttan muayne etme gereği bile duymadı. sorun yokmuş yani. hepinize teşekkür ederim.

12. 8 Kasım 2010
  13. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım

14. 9 Kasım 2010
  15. eyeblood

eyeblood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle geçmiş olsun arkadaşım nacizane fikrimi paylaşıcam,ben erken dönem düşük yaptım daha yeni ve erken olsun geç dönem olsun düşüklerle ilgili baya bir araştırma yaptım doktorlarıma sordum.kahverengi akıntıyı parlak kırmızı kana dönüşmedikçe tehlikeli bulmuyor doktorlar fakat şuda bir gerçek kahverengi akıntıda normal bir durum değil bence hemen bir doktor kontrolü altına gir seni krkutmak değil amacım kimsenin bünyesi bir değil yanlış anlama ama benimde kahverengi akıntı ile başladı düşüğüm.kahverengi akıntıyıda doktorlar şöle yorumluyorlar içerde oluşan bir kanamanın yada geciken bir kanamanın sonradan dışarı atılması rahmin temizlenmesi bilgin olsun umarım herşey yolunda gider cnm....

16. 9 Kasım 2010
  17. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım nişan zaten kırmızı renkli oluyor benim suyumla beraber gelmişti.bildiğin kırmızıydı. sen endişelenme panik olma inş sağlıcakla bebğini alırsın kucağına...

18. 9 Kasım 2010
  19. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    çok sağol canım. çatı muaynesinin ertesi günü geldi bidaha gelmedi. akıntımın rengi normale döndü şuanda. dünde kontrolümüzde herşey yolunda gözüküyordu. sanırım bi sıkıntı yok. ama yinede teşekkür ederim sana.