acil bilgi arkadaşlar lütfen..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sulucan57 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sulucan57
  1. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    19+5 hamişim. bebeğimin cinsiyeti erkek yeni öğrendik. g.o.paşa özel hastanesine gidiyordum oradan ayrıldım çünki doktorum haluk beyde ayrıldı hastaneden.şafak hastanesine gittim inci hanıma tam bir... neyse azımı bozmıyım 4 lü utrason için eşinin hastanesine yolladı her yerde 150-200 tl ama yllladığı hastanede 270 tl di. neyse kontrole gittim cinsiyeti çıkmamıştı bende kontrol günüm bitmeden gidiyim dedim kadım utrasona sokmadı ilgisiz para için her şeyi yapacak birisi sanırım. sinirlendim bakın diyorum 1 haftada bebek dönmemiştir gözükmez diyo deli etti beni başka hastaneye gittim verdim parayı cinsiyetini öğrensdim anlıycanız adam gibi doktor yok bıktım. sonra haluk beyin kendisini aradım ve bana özel bahat halk hastanesinde albert kazado isimli doktoru önerdi.iyi bi doktordur dedi. şimdi sizden ricam bana bahat hastanesine gidenler ve özellikle bu doktoru tanıyanlar yazsın lütfennnnnnnnnnnnnnnnn... özel bahat halk hastanesi hastane nasıldır?? doktor nasıldır?? bilen varmı ne olur yazın...

2. 20 Temmuz 2010
  3. Ronya

Ronya Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım doktorun iyisiyle karşılaşmak nasip etsin Rabbim. canım sende çok telaş yapma elbet öğrencen bebeğin cinsiyetini sağlıklı hayırlı evlat olsun ve umarım gönlünce olur.

4. 21 Temmuz 2010
  5. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    öğrendik zaten cnm erkek. ben hastane hakkında bilgi istiyorum

6. 28 Temmuz 2012
  7. mistenur

mistenur Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kendısı ıle tanısmamıs bebegımızın 33 haftasında ıdı.. suan 39 cu haftadayız kısmetse pazartesı gunu sezaryanla dogum olcak esım...ben cok arastıran bırıyım bu yuzden de esıme bu sıteyı onerdım onun adınada yazıyorum kı bır erkek olarak cok guvenılır cok bılgılı bır doktor...nedenıde ozel safak haftanesınde bebegımızı 31 haftalıkken erken dogumla alıcaklardı daha sonra 4 hastane gezdık herbırıde bu bebegın alınması ıcın bır durumun olmadıgı soylendı safak hastanesının alma sebebının ıse ordakı doktorun ısmını sımdılık vermıcem dogumdan sonrada belkı hukukı ıslem baslatıcagım neyse bebegımızın suyunun azaldıgı ve ters dondugu konusunda bıze yanlıs bılgı verdıler ve bır baba adayına denmeyecek cumlelerle bebegımızın saglıgı hakkındada dogumdan sonra garantı vermedıler... en son alber kazado beyde karar kıldık ve kendısı bız sezeryan ıstememıze ramen normal doguma kadar devam edebılecegımızı soyledı ve en son ıstegımıze karsın sezeryana karar kıldı anlayacagınız super bır doktor cok cana yakın ve cok bılgılı ınsana guven veren bır kısılık... bunu bılgılendırme acısından yazdım tesekkerler herkese......