Acil Bursa da Psikolog

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve lcivcivl tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : lcivcivl
  1. lcivcivl

lcivcivl Guest

Lütfen Bursa da bugün acil psikolog lazım .. pazar günü bulamıyorum açık yer lütfen yardım edin..

2. 6 Eylül 2009
  3. lcivcivl

lcivcivl Guest

acilllllllllll ne olurrrrrrr

4. 11 Eylül 2009
  5. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    ben sana fakültedeki prof.dok. selcuk kırlı "yı öneririm bursanın eni iyi doktorudur..

6. 5 Temmuz 2010
  7. Skybrook

Skybrook Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bence hiçbir işe yaramaz....10 dakika bile dinlemiyor...zaten konuşturmuyor bile...kendini şöyle hissediyosun,böyle hissediyosun dimi deyip yazıyor ilacı....belki konuşarak halledilebilecek bi durumdur değilmi ama?!
    bence kesinlikle iyi bir psikolog a gidin...ilac almayın sakın....hayatınız boyunca bağımlı olursunuz...ilacı alınca iyi bırakınca tekrar eski halinize geri dönersiniz...psikoterapi ile sorununuzu gidermeye çalışın...sevgiler....

8. 6 Ekim 2010
  9. selincim

selincim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, ben bursa da psikolog şahin uçar ı tavsiye ederim. tanıdığım birkaç arkadaşım ve ablam onunla görüştü. mennun kaldılar. ama ücreti yüksek gelebilir. ilaç kullanmaktan çok psikoterapi yi bende öneririm. ilaçla tedavi bence artık pek tercih edilmeyen bir tedavi şekli. çok gerekmedikçe ilaç almayın derim ben :)

10. 19 Ekim 2010
  11. eceezgi

eceezgi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.980
    Ödül Puanları:
    163
    şahin uçar a ben de gttim 3 seans ama hiç memnun kalmadım.geçici kısa süreli fayda sagladı 1-2 günlük gbi

12. 11 Temmuz 2013
  13. ezgiokan

ezgiokan Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben de psikolog şahin uçar ı tavsiye ediyorum. Psikiyatristlerden ise prof selçuk kırlı en iyisi.

14. 27 Temmuz 2013
  15. Agezer

Agezer Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar bende size tecrübemi paylaşmak istiyorum. Çocuğumun bazı korkuları nedeniyle Bursada ilk önce iki psikoloğa gittim ama hiçbir fayda görmedim. Hem zamanım boşa gitti hem de param. Daha sonra işyerimde (uludağ üniv.tıp fakültesinde) bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hayat hastanesinde uzman psikolog filiz yakmaz basılgana gittim.Gerçekten çok başarılı ve çok yardımsever bir insan.Çok şükür şu an problemimizi atlattık.Size tavsiyem özel bir büroda kendi işini yapan bir psikolog yerine bir hastanede görev yapan psikoloğa gitmeniz. Hem gerektiğinde diğer branşlardaki doktorlarlan görüşme imkanı yaratılıyor hem de fiyatlar daha uygun.

16. 13 Eylül 2013
  17. Mehtap1635

Mehtap1635 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bursa'da psikolog Ayhan ALTAŞ'ı öneriyorum. Benim bir arkadaşım gitti çok memnun kaldı.

18. 8 Kasım 2013
  19. moon_dyg

moon_dyg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Psikolog Nur GEZEK iyi olduğunu duydum.