acil bursalı arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nerminden tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nerminden
  1. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kaç kere yazdım kimse bi şey yazmadı.hani paylaşım sitesiydi burası.acil yardım istiyorum.bursa jinemed murat erdemir hastası olan başarılı başarısız yorum yapacak herkezi bekliyorum.çünkü eşimle orada karar kıldık bursada oturmadığımız için hiç gidip görüşmedik.arkadaşım orada tedavi gördü ve ilkinde tuttu.bizde oraya gideceğiz.rica ediyorum yorumlarınızı bekliyorum.

2. 6 Aralık 2009
  3. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    nerminden selam arkadaşım.......... ben 1 aşılama ve 3 kez tüp bebek yaptırdım...........yaptırdığım yerde acıbadem..........hepsini orda denedim ve şu anda halen bebek sahibi olamadım........ama tabiki kader kısmet işi........ben acıbademe karar vermeden önce jinemede,murat beyde karar kılmıştım.....gidip birebir görüşmüştük......güler yüzlü ve anlayışlı bir dr.......enbriyoloğununda çok iyi olduğunu duymuştum..........hakkında hayırlısı olsun.......

4. 6 Aralık 2009
  5. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım ya bende acıbademi düşünüyordum bayada yoğunlaşmıştık randevu için aradık nasip yurtdışındaymış bizim bursada tanıdıklar var orda kalıcaz acıbadem uzak jinemed yakın dediler bizde karar değiştirdik hayırlısı tüp bebek denemesinden sonra kendiliğinden hamile kalan çok insan var.herşeyin hayırlısı.inşallah dileğin kabul olur burdan iyi haberlerini alırım.

6. 6 Aralık 2009
  7. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu aralar alternatif tıbba yöneldi.bizde 2.5 senedir uğraşıyoruz klomen+oviterolle 3 kere kullandım bide aşılama oldum baktım nasip değil tüp bebeğe karar verdik.içimden bir ses biraz daha bekle dedi.doktorumu bıraktım şimdi doğal yolla kuru incir kürü,eşimede keçiboynuzu kürü uyguluyoeum.bide bu ay bal+çörekotu+tarçın karışımını uygulayacağım herşeyin hayırlısı.

8. 6 Aralık 2009
  9. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sizdeki sorun nedir.....

10. 7 Aralık 2009
  11. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    nermin selam cnm.....çok isabetli bir karar vermissin...çok kişiden çok iyi şeyller duydum ve bnde gelecek ay gidicem murat beye.....15 gün sonra ön görüşmeye gitmeyi düşünüyorum.....snin sorunun neydi...........

12. 7 Aralık 2009
  13. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım ya bende mayıs sonu haziran başı düşünüyorum.okulların son haftası çok ayakta kalmayım diye.biz 2,5 senedir evliyiz hiç korunmadık ama kısmet olmadı sebebsiz infertilite dedi doktor.her ay şansın çok yüksek yumurtalar iyi dedi ama hiç biri tutmadı bende kendi halimdeyim mayısa kadar.inşallah sonucun hayırlı olurda banada umut doğar.gerçi benim arkadaşım 8 sene sonunda tüp bebeğe karar verdi jinemed de ilkinde tuttu.inşallah seninde öğle olur.bol şanslar.beni sık sık bilgilendirirsen sevinirim.

14. 7 Aralık 2009
  15. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya hiç bir sorun yok diyorlar.eşim geçen eylülde varikosel ameliyatı oldu.ameliyattan öncede değerleri iyiydi doktor ameliyatı gerek yok dedi biz genede yaptırdık.ameliyattan sonra sonuçlar sürekli arttı.ben tedavi gördüm genede kısmet olmadı.allah hepimizi tez zamanda bebek sahibi yapsın.sizin sorun neydi

16. 8 Aralık 2009
  17. frt

frt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle murat bey 1 numara benim ilk denemem ve şuan yeni anne adayıyım 6. haftama bugün girdim çok ilgili bi dr sakın tereddüt etme ve güven canım inş. rabbim sanada nasip eder canım.

18. 8 Aralık 2009
  19. frt

frt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sdfgh