Acil cevap beklyorum arkadaslar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaslar günaydın. benım uzun zamandı akıntı problemım var.. bekarkende oluyordu ama evlendıkten sonra daha da artmaya basladı. sarımsı gıbı akıntı oluyor ve kokulu. süreklı iç çamasırım ıslanıyor ve cok rahatsız edıcı bır durum. sakıncalı oldugu ıcın gunluk pette kullanmıyorum. kaşıntı yada yanma yok. sızce doktora gıtmelı mıyım?

2. 17 Mart 2009
  3. lxuxcian

lxuxcian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım usutmus olabılırsın bende cok usudugum zaman hep boyle oluyorum?

4. 17 Mart 2009
  5. AsiMavi

AsiMavi ♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥ Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    canim ayni sorun bendede var surekli.sari akinti geliyo vede kokulu.aslinda kadinlardan akinti gelmesi iyi bir sey ama renkli ve kokulu olunca saglik problemi ortaya cikiyomus.biryerde oyle okumustum.

6. 17 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

eger gıtmem gerekıyosa ıkı gun ıcınde gıdecegım ama orkuyorum muayeneden. malum alttan bakıyolarmış:eek:

8. 17 Mart 2009
  9. syh_inci

syh_inci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    kadın olmak her yönden zor canım. muayene olmak kötü ama hastalık daha kötü. yaran olabilir ozamanda akıntı çok olur bence doktora görün. bendede oluyordu yara varmış yaktırdım geçti. ihmall etme geçmiş olsun a.s.a.s.

10. 17 Mart 2009
  11. EU3

EU3 Guest

saol canım

12. 17 Mart 2009
  13. zeynep20

zeynep20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bencede bir dr görünmelisn aynı sorun bendede vardı sarı akıntı dr antibiyotik verdi akıntı gecti ama kültür testinde hiç kaşıntı olmadığı halde mantar çıktı muayene olmak şart a.s

14. 17 Mart 2009
  15. ipek1583

ipek1583 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktor idrar testi ister ve muhtemelen antibiotik verir. buyuk ihtimalle mikrop kapmişsiniz ve/veya mantar olmussunuz. 2 gunde hemen geciriyor ilaclar, ama kutu bitene kadar kullaniyorsunuz. hemen bugun gidin doktora derim, geciktirmeyin risk almayın

16. 17 Mart 2009
  17. EU3

EU3 Guest

arkadaslar gıttım doktora. doktor akıntıya sebep olan seyın rahım agzı yarası oldugunu söyledı bu 1. ve hala ınanamıyorum ve ne demek rıskı nedır bılmedıgım bısey söyledı. rahmım tersmiş yani makata dogruymuş. bu demek oluyor bılen varmı

18. 22 Mart 2009
  19. EU3

EU3 Guest

arkadaslar rahım agzı yarası gebelıge engel mi? bi de rahmın makata dönuk olması ne demek. bilgilendırırsenız sevırnırım. sımdıden tesekkurlera.s.