acil cevap istiyorum

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve yaxgxmur sxixla tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur sxixla
  1. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim 5aylık oldu gelişimi çok ıyı 4aylıkken drum kilosunu 7800 boyunuda 68cm dedi çokda ıyı oldunu söledi ama bu ay bebeğim hiç meme istemiyo eskisi kadar memeye düşkün değil 5aylık bebeği olanlar yada hatırlayanlar cvp bekliyorum sizden 5aylıkken daha az ve kısa süremi emiyolar eskisi kadar sık emmiyolar içim hiç rahat değil umarım çabuk cevap yazılır...

2. 19 Şubat 2009
  3. efren

efren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim bebeğimde 4 aylıkken kilo ve boy sizinki gibiydi.şuan 4,5 aylık bizdede emmeyle ilgili sorun var.bebeğim emmediği için mi sütüm azaldı yoksa sütüm azaldığı için mi emmiyor işte bu soruya cevabım yok.

4. 20 Şubat 2009
  5. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Benimkide 5 aylık neredeyse 5-6 gündür aynı sorunla karşı karşıyayım bebeğim doğru düzgün emmiyor,eskiden emdiğinde anında uyurdu şimdi çok zoraki emiyo onuda ağlayarak geceleri zaten mama vermeye başladım bizim kilomuzda gayet iyiydi ama ne olduysa anlamadım sanırım bizimkinde diş sıkıntısı başladı seninkininde dişten kaynaklanıyo olabilir ağrısı varsa emmezmiş bebekler umarım geçici bi durumdur bu yüzdende yok yere sütümüz azalmaz inşallah..

6. 21 Haziran 2011
  7. eylul_le

eylul_le Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maşallahh o belli olmuyokiii pes etme

8. 22 Haziran 2011
  9. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    eskisi kadar emmiyor evet ama dişi çıkabilir benim oğlumun çıktı bide artık ek gıda istiyor :)az az başladık biz