acil cevap lütfennn

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve kaktus16 tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kaktus16
  1. kaktus16

kaktus16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    25 eylülde adet olmam gerekiyodu 28 eylülde oldum ilk bi kaç gün normal gibiydi ondan sonra 10. güne kadar her gün kahverengi leke geldi kasıklarımda hep bi hafif hafif batmalar var bel ağrım var az önce test yaptım 2.çizgi çok silik çıktı üstüne görme olsa 2-3 gün sürer diyorlar acaba öle bişey olabilirmi benimki lütfen bilenler bişey yazabilirmi

2. 8 Ekim 2009
  3. EU2

EU2 Guest

üstüne göreme olabilir canım. genelde genetik olarak ortaya çıkıyor. yani ailende üstüne görme ile hamişlik yaşayan varsa yüksek bir ihtimaldir canım. ancak üşütmüş veya ilaç kullanmışsan adetin son günlerinde uzun süren kahverengi lekenlenme olabilir. çamur gibi bi akıntı yani. ancak o zamanda silik çizgiye bi cevabım olmayacak :uhm: canım galiba hamişsin sen sırnaşık şey sabah ilk idrarınla bi daha test yap. umarım kasık ve bel ağrıların da seni yanıltmıyorsur canım benim :dance: ama bizi bilgilendir hayatım güzel hamişimizi kutlamak istiyorum :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

4. 9 Ekim 2009
  5. kaktus16

kaktus16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım sağol ii dileklerin için ama hiç umudum yok 3 aydır klomen kullanıyorum bu 3. ayımdı artık umutlanmak istemediğim için bilimorum işte eşim yarın kan testi yaptıralım dedi bakalım sonucu yazarım

6. 9 Ekim 2009
  7. EU2

EU2 Guest

canım akıl vermek gibi olmasın da istersen bi daha idrar testi yap bence öle kan ver. ama ben iannıyorum bebiş gelicek yerimseniben

8. 9 Ekim 2009
  9. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    cnm inşallah hamilesın,bir test yap belki çift çizgiyi görecan,bide klomen kulanıyorsun kimi hemen hamile kalmış kimi daha sonra...bende kulandım 2 sefer,her seferinde de klomeni kullandıktan 3 ay sonra hamile kaldım,ama düşük yaptım..sakın şey yapma herkezde düşük yapacak diğe bir kural yok

10. 9 Ekim 2009
  11. kaktus16

kaktus16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet sabah idrar testi yapaım ben en iisi önce doktorum ilk rahim filmi çekti bana tüpler açık ama rahim ağzın kapalı dedi açmıştı ozaman yani bana öyle söyledi 2 ay klomeni kullandım yumurtam oluo kendiliğinden çatlıo hormonlarda hiç bi problem yok eşimdede yok eğer bu ayda kalmassan yine film çekicem açılmamış olabilir dedi o yüzden umutlanmıorum zaten kalırsanda dış gebelik boş gebelik falan olur dedi o yüzden doktordanda soğudum bıraktım bu ay olursa süpriz olur bana

12. 9 Ekim 2009
  13. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    kafaya hiç bişey takma cnm,dr.güvenmıyorsa değiştir,ben sağlam bir dr.bulana kadar 5 dr.değiştirdim inşallah testin pozitif çikarda bu dertten kurtulursun

14. 9 Ekim 2009
  15. kaktus16

kaktus16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım ebruli senin varmı peki bebeğin şimdi

16. 9 Ekim 2009
  17. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    yok cnm,malesef bebişim yok,SAT 30 agustos yane bu ayın 2sinde adet olmam lazımdı ama olmadım,bugun test yaptım bişey çikmadı,test okadar hassas değildır,bizim ezanede ucuzlardan var 2tl,bir anda dıyorum belki erken diğe test göstermemiş,ama umudum yok

18. 9 Ekim 2009
  19. kaktus16

kaktus16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah yoldadır bebeişin yada kısa zamanda yola koyulur ve gelir rabbim isteyen herkese versin meleklerini