Acil cevaplarınızı bekliyorum !!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve glupglup tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar 34+3 günlük hamileyim. Bugün yataktan kalktığımdan beri karnımda çok rahatsız eden ağrılar var. (kasıklarım değil) bazen eğilerek yürümek zorunda kalıyorum. hani çok yürürsünüzde yanlarınıza pis bi ağrı girer ya öyle. bide iç çamaşırım renksiz kokusuz su gibi ıslanıyor devamlı. ne olabilir bu ağrılar ve bu su ??? aynı durumu yaşayan varmı aramızda?? doktora damla damla su geliyor dediğimde akıntı demişti ama karnımın ağrısından sonra daha da fazlalaştı sanki. görüşlerinizi bekliyorum

2. 30 Mayıs 2010
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım benimde bu gün bacaklaırmda feci bir ağrı var. işallah önemli değildir. ağrılamız.

4. 30 Mayıs 2010
  5. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    uzun zamandır bir ayak bileğimde şişlik mevcut. doğru düzgün yürüyemiyordum zaten şimdi bide eğilerek yürümek zorunda kalıyorum. ya bu bebişlerimiz bizi maymun ediyolar valla :)

6. 11 Temmuz 2010
  7. kumsalbebek

kumsalbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kaydirigubbakcem
    Merhahlaba canım, ben de 33+2 haftalık hamişim, karnımın ağrısı 30.haftada başladı, tahliller yaptırdım, vajınal muayene oldum, nstye girdim çok şükür bir şey çıkmadı; ama karın ağrısı önemlidir, eğer akıntın her zamankine göre çoksa mutlaka acile giriş yap, hemen nstye bağlarlar seni. çünkü, bebeğin suyu da bu şekilde yavaş yavaş azalabilirmiş. Benim de dediğin gibi akıntım var ama benimki idrar yolu iltihapından kaynaklanıyor. sevgiler

8. 11 Temmuz 2010
  9. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım gluplup doğum yaptı :) Artık sen dikkat et bebişine,bi problem olduğunda hemen doktoruna başvur :KK66: