Acil crinone gel arıyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ozlembaskoy tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : ozlembaskoy
  1. ozlembaskoy

ozlembaskoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1 ya da 2 kutu crinone gel lazım.yüzdesiyle veya uygun fiyata alabilirim.....

2. 24 Mart 2009
  3. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sanırım jeli burdan temin etmen çok zor eger imkanın varsa gidip her hangi bir devlet hastanesinden yazdır dr.lar durumunu anlatınca yazıyor üstelik 11 tl ödüyorsun eczaneye ama 2 kutu yazdıramazsın. bende hamile kalmadan önce başladım 12 haftalık olana kadar kullandım üç kez eşim eczaneden aldı 68.50 tl son iki kutuyu ssk dan yazdırdım yüzdesi 11 tl.

4. 24 Mart 2009
  5. ozlembaskoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bütün haklarımı kullandım.yeni tedavimde ihtiyaç olacak.o yüzden arıyorum....

6. 24 Mart 2009
  7. emsalll35

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım o jel de adet sınırlaması yok tedaviye her başladıgında gidip yazdırabilirsin hakkın bitti diye bişey yok ve gebe kalırsan gebeliğin boyuncada her gittiginde yazdırmaya devam edebilirsin yazarlar yani canım. gidersin ssk ya ben mikroenjeksiyon tedavisine başlayacagım bunu yazabilirmisiniz dersin yazarlar.hatta günde iki kez kullanılacak dersen sabah akşam diye o zaman belki iki kutu birden yazdırabilirsin.

8. 24 Mart 2009
  9. ozlembaskoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim emsal verdiğin bilgi için....

10. 24 Mart 2009
  11. emsalll35

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    rica ederim canım ne demek. çok fazla çıkamıyorum dışarıya eger çıkabilseydim kendimi her daim iyi hissedebilseydim senin için gidip yazdırabilirdim :) bende izmir deyim. tedavin hayırlı olur inşallahh Rabbim yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamanda Rabbim kucağını bebişlerle doldursun

12. 24 Mart 2009
  13. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bende 1 kutu hiç kullanılmamış ve 3-4 tane de benden artan tek tüpler var .. ayrıca bir kaç tane progynex iğne ve progestan hap/fitil , 3*2 adet estraderm bant var.. bana ablamın bir komşusu verdi o bir kutuyu , ihtiyiyacım olursa diye .. ben progestan kullandım ve bana gerek kalmadı .. ben de ihtiyacı olan biri olursa diye bekletiyordum elimde .. profilinde ızmir yazıyor , ben de ızmirde yaşıyorum , istersen elden teslim alabilirsin ..
    belirtmeme gerek var mıydı bilmiyorum , ilaçları ücretsiz vereceğim ..
    inşallah işini görür ve hayırlı olur ..

14. 25 Mart 2009
  15. ozlembaskoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emsalll35 çok teşekkür ederim.duygulandırdın beni....düşünmen yeter ne güzel....
    star_dust,evet izmir de yaşıyorum...çok teşekkür ederim....crinone jeller ve progynex iğne işime yarar.tekrar teşekkür ederim....elden nereden teslim alacağım?sizden haber bekliyorum....

16. 25 Mart 2009
  17. emsalll35

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne demek arkadaşım hepimiz aynı yollardan geçtik elimizden geldiğince birbirimize destek olmalıyız... ialçalrı bulmana çok sevindim :) Allah yardımcın olsun inşallahh. tedavi sonucunda güzel haberlerini bekliyoruz

18. 25 Mart 2009
  19. ozlembaskoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler tekrar...bu arada sana sorayım.ben bu sitede yeniyim.başka bir bilindik siteye üyeydim.ilaçlar konusunda burada da yardımcı olduğunu söyledi bir arkadaşım.o şekilde üye oldum buraya da.özelden mesaj gönderiliyor mu,gönderiliyorsa nereden ve nasıl?yardımcı olursan sevinirim.