acil cvp lütfen !!! norlevo ertesi gün hapı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve satoo tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : satoo
  1. satoo

satoo Guest

merhabalar norlevo ertesi gün hapından kullananlar lütfen bana acil yardımcı olsun. 4 gün önce kullandım 2 günden bu yana idrarım değişik kokuyo acaba kullananlarda da böyle oldu mu hapın yan etkilerinden biri mi bu da ?? birde daha önce norvelo kullanıpta hamile kalanlar oldu mu ? teşekkürler.. :çok üzgünüm:
  2. 19 Ocak 2009
  3. ISKOC

ISKOC Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kız kardeşim o ilaçla hamile kaldı korumadı. Sonuçta yüzde yüz dil ama. çok telaşlanıyorsan kan tahlil yaptır kafan rahat olsun...
  4. 19 Ocak 2009
  5. satoo

satoo Guest

hadi ya :S %5 ihtimal var onu biliyorum ama daha çok erken kan tahlili veya idrar tahlili için. norlevoyu kullanan diğer arkadaşlarda idrarında koku oldumu ? çok korkuyorum lütfen kullananlar cvp yazsın ilk defa ertesi gün hapı kullandım çünkü.
  6. 20 Ocak 2009
  7. diller

diller Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    canım eğer hamile kaldıysan ertesi gün kan tahlilinde gözükür.bende kullandım ama aradan 5 gün sonra adetim oldu çok yoğun bir şekilde şimdi yine sıkıntılı akıntım var.ama bi doktora sormak lazım.
  8. 20 Ocak 2009
  9. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ovulasyon gününe mi denk geldi ki iliskiniz....eger öyleyse bile norlevo koruculugu yüksek bir hap eger dogru zamanda ilk 12 saat icinde kullandiysan bence bir sey olmaz..ama illede icim rahat etsin diyosanen erken iliskinin üstünden 7 gün gectikten sonra kanda hamilelik hormonu salgilanmaya baslar...7 günden sonra bir ka testi yaptir ve ögren
    ama falza takma derim cünkü ilaci almissin
  10. 20 Ocak 2009
  11. DERYAYILMAZ

DERYAYILMAZ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende kulandım, söylenilen gibi doğru kullanımda koruyuculuğu yüksek bi hap ama daha sonra akıntım arttı ve kokusu keskinleşti. doktora gitmeyi düşünüyorum bu yüzden. acaba onun etkisimi die. bide kullanımdan sonra 1 hafta 10 gün kadar kanamam oldu azar azar. sonra da adetimin tarihi değişti. norlevo nun kanama yaptırdıgı tarihte geldi yine adetim bi sonraki ay. bir daha kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum ama hormonları alt üst eden bi hap
  12. 20 Ocak 2009
  13. satoo

satoo Guest

çok teşekkür ediyorum cvplarınız için. çok kötü kokuyo idrarım ya hamile olduğumdan şüphelenmiyorum 12 saat içinde aldım hapı çünkü. hapı aldığım gün adetimin başlamasına 5 gün vardı ve bugün 5. gün adetim başlamadı :S benim taktığım ise idrarımın neden 3 günden bu yana kötü kokması ve hala kokmaya devam etmesi :S akıntım hiç yok içtiğimden bu yana. birde hormonalrı gerçekten alt üst ediyormuş. arkadaşlar var mı başka kullanıpta akıntısı kesilen ve idrarı kokan ??
  14. 29 Ocak 2009
  15. zehkad

zehkad Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam bende de benzer bi sorun var. Bizde bi kazadan dolayı, ertesi gün, 12 saati geçirmeden norlevo kullandık. İçimiz rahat bi şekilde bekliyodruk ki aradan 16 gün geçti. 24.01 de adet görmem gerekirken bugün 29'y ve hala olmadım. Test aldım testte ikinci çizgi çok belirsiz ve silik çıktı. Bu sabah yine test yaptım ve ikinci çizgi yine belirsiz ama bi önceki günden daha belirgin olarak çıktı. Nedir şimdi bu? Hamilemiyim?
  16. 3 Şubat 2009
  17. miraculous

miraculous Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt cnm 2.çizgi silik çıktığı zamanda hamile oluyosun...
  18. 11 Şubat 2009
  19. malei

malei Guest

norlevoyu birazda nasıl kullandığınla ilgili sanırım yani ilişkiden sonra 24 saat içinde aldıysan ve daha çok önce sık sık kullanmadıysan mesela 1 ay da 2 kez gibi o zaman bence koruyuculuğu yüksek tabi yüzde yüz değil o yüzden takp etmeni öneririm kanda beta hcg ye baktır ama oda sanrım ilişkiden 2 hafta sonra da falan sonuç veriyo gerçi bir ay geçip baktıranlarda bile geç döllenmeden ötürü negatif çıkma ihtimali varmış sen bir doktorla konuş bence.