acil cvp verin nolurr bilgisi olanlarr ????

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve lili_26 tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : lili_26
  1. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben iktisat bölümüne kayıt oldum sonra çalışmayınca sınavlarada girmedim ilk taksiti ödemiştim kayıt olurken sınavlara girmeyince 2. taksiti ödemedim kayıt silmek lazımmıdır ? 2. taksiti de ödeyip kayıt silmem gerekiyormuş yoksa fazi lenirmiş bu doğrumu lütfen bilgisi olanlar cvp yazar mısınız :KK43:

2. 15 Temmuz 2009
  3. evrim2008

evrim2008 Sabırlıyım,bekliyorum:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Şu anda borclu görünürsün ve kaydını silmezler birgün mutlaka o parayı alırlar bence borcunu öde ki bu aralar ödersen 8 tl kadar faiz ödüyorsun günler geçtikçe daha çok faiz ödersin,hacize kadar gider...İlk taksidi yatırmasaydın kaydını rahat sildirirdin...Hem aöf nin hiç bir örgün öğretime zararı yok etki etmiyor...Madem ilk taksidi yatırmışsın bütünleme sınavına asıl biraz hiç olmazsa 7 dersten 5 ini ver 2. sınıfa geç bütünleme sınavı final sınavı yerien geçiyor... 2. sınıfı bitir git önlisans diplomanı al illa 4 sene okuman gerekmiyor ben önlisans diploması istiyorum dersin 2 yıllık mezun olursun...Tabi aklında ne var tam bilmiyorum...

4. 15 Temmuz 2009
  5. pnr67

pnr67 aşkların en güzeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım ancak o parayı yatırıp kaydını sildirebilirsin