acil cvp

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve XSXEKERXIXM tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : XSXEKERXIXM
  1. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb 6 haftalık hamileyim ve şuanda çok agrım var sol yan tarafım agrıyor arkaya dogru
    normal mi??? hemen yazarsanız sevinirim korktum biraz

2. 11 Nisan 2008
  3. GNC

GNC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende kasıklarım ağrıması ve sadece 3 gün gecikmemle doktora gittiğimde (ben kistin var diyecek sanmıştım )5 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim. Şuandada 20 haftayı bitidiğim halde hala dönem dönem çok fazla kasık ağrım oluyor doktorum rahim bağlarının gerilmesinden dedi . bence endişe edilecek bişey yok yani bende hala ağrı oluyor. ama çok endişeliysen doktoruna anlat mutlaka.Bak canım aşağıda bir siteden alınma bir yazı var belki biraz rahatlatır seni

“Kasıklarım ağrıyor”
    İlk gebe kaldığınızda kasıklarınızda, kalça ve belinizde ağrı hissi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Rahim büyürken onu tutan bağ dokuları da gerilir. Ağrının sebebi de bu gerilmedir. Rahatsızlık verici olsa da, endişelenmenize gerek yoktur.

Öneriler
    Ilık bir banyo gevşemenize ve sancılarınızın hafiflemesine yardımcı olur. Ayrıca dinlenme egzersizleri ile de rahatlayabilirsiniz. Ağrılarınız dayanılmayacak kadar şiddetliyse doktorunuza başvurunuz.

4. 11 Nisan 2008
  5. batxix

batxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kanaman ya da lekelenmen yoksa merak etme

6. 11 Nisan 2008
  7. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ilk aylarda ağrın olması çok normal eger şiddtli değil ise korkma..Rahmin büyüyor ve bbeğin sana tutunmaya çalışıyor..Oyüzden merak etme..tebrik ederim bu arada..

8. 11 Nisan 2008
  9. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugun biraz daha iyiyim hepinize teşekkürler kendimi çok yordum herald oyuzden okadar agrıdı