Acil desteğinize ihtiyacım var...

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve ecrinyagmur tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : ecrinyagmur
  1. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar bugün doktora kontrole gittim 37+6 günlük hamileyim. perşembe doğum olacak ama moralim biraz bozuldu. nst cekildi ve amniyon sıvısı azmış bebeğin ve riskli bir gebelik dedi bu yüzden nst çektirmiş doktorum. perşembe doğuma kadar bir sorun olmaz dedi doktorum.cokta acıklama yapmadı beni korkutmamak için ama ben biraz korktum. bu konuda bilgisi olan varmı ? lütfen düşüncelerinizi yazın bana çünkü desteğinize ihtiyacım var.

2. 6 Mart 2009
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    artık doğum zamanın gelmiş.korkmana gerek yok canım.benimde suyum fazlaydı doktor son haftalarda bana meyve yeme fazla demişti.seninkide tam tersi olduğuna göre bol bol meyve ye ve su iç.

4. 6 Mart 2009
  5. Lazanya

Lazanya ezik püsküvüt Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ortada büyük bir problem yok zaten doğum zamanın gelmiş bebeğin kilosu normal ciğerler gelişmiş perşembeye de az kalmış ama için rahat etmeyecekse p.tesi alalım de !!!!

6. 6 Mart 2009
  7. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Limon cok saol canım dediğini dikkate alıcam.ya doktorum cok iyi ama hiç bir yorum yapmadı yani su iç meyve ye falan diye uyarmadı bende nasıl davranmam gerektiğini biran bilemedim.cvp yazdığın için saol canım .senin hamilelik kaç haftalık sana kacıncı haftanda sıvı fazlalıgı var demişti doktorun? ayrıca şimdi normale döndümü canım

8. 6 Mart 2009
  9. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    lazanya doktor sorun olmaz perşembeye kadar dedi.ama fazla acıklama yapmadıgı için braz korktum canım. birde perşembeye kadar kontrole gelmene gerek yok dedi.buda kafamı karıştırdı :uhm:

10. 6 Mart 2009
  11. karakuzummm

karakuzummm yakışıklı oğlum ozan'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım normal bence bişi olmaz korkma çünkü gelişim tamamlandı. insanların suyu azaldığında bir ay sonra konrole gitmişlerdi bence bol su ile halledersin bunu zaten doğum vakti gelmiş korkma sen.

12. 7 Mart 2009
  13. ecrinyagmur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah dediğiniz gibidir valla yazdıklarınız moralimi düzeltti biraz.bol meyve yiyip bol su içiyorum .cvp yazan destek olan arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim.