Acil!! Endoskopi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve almira.menekse tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : almira.menekse
  1. almira.menekse

almira.menekse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba sevgili anneler benim oğlum 3,5 yaşında ve uzun zamandır hiçbirşey yemiyor yani bişey yemiyor derken hep aynı şeylerden pütürsüz bi şekilde yemek istiyor yediği tek şey 3 çeşit çorba türü meyva yemez sebze yemeği yemez köfte patates yemez kokuya karşı çok hassas bi vücudu var yemek yaparken mutfağa bile girmez pis kokuyor diye çok enteresan bi çocuk çukulata şeker vs onlardanda yemez sinirlerim çok harab oldu artık çocukların en sevdiği köfte patates makarna pilavda yemiyor çok zorlanıyorum herşeyi pütürsüz bi şekilde yemek istiyor ama artık büyüdü yani nasıl başa çıkıcam bilemiyorum sizce bu yaşta bi çocuğa endoskopi yapılırmı mutlaka midesine baktırmam lazım önemli birşeymi var acaba? Bugüne kdr iyi sabrettim ama artık çocuk doktorları ne olduğunu anlamıyorlar aç bırakın yer diyorlar ama nafile lütfen bi yardımcı olun benim gibi olan anneler varmı çok boğazsız bi çocuk ya. Cevaplarınızı bekliyorum

2. 19 Ağustos 2009
  3. EU1

EU1 Guest

cnm bnm kızımda yaşına kadar öyleydi istanbuldaysan çocuk gastrocusu tavsiye edebilirim zaten 2 tane çocuk gastrosu war..
    sorun içinde evt bende araştrmıştım yapılıyo
    narkoz verilerek
    umarım gerek kalmaz

4. 19 Ağustos 2009
  5. almira.menekse

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim ilgin için tamam hadi 1 yaşına kadar neyse ne de ama bu çocuk 3 yaşını bitirdi yani 4 ten gün almaya başladı nereye kadar böle gidebiirki tabiki bende istemem çocuğumu yıpratmakk ama bunu eğer yapılıyorsa gerçekten yaptırmalıyım yani hangi hastanelerde var canım gastroentolojj doktoru? bide tehlikeli bir işlemmidir bu çocuk için acaba?

6. 19 Ağustos 2009
  7. EU1

EU1 Guest

cnm 7 yaşında pütür yiyemeyen iştahsız çocuklar var
    nette araştırırsan rahatlarsın
    fügen çullu var cnm yeri etilerdeydi yanlış hatrlamıyosam
    birde bnm kızımı götrdüğüm prof war bakırköyde oda hangisi yakınsa sana onu tavsiye ederim
    aynı zamnda ikiside çapada görev yapmakta ama özel muaynehaneye gitmeni tavsiye ederim

8. 19 Ağustos 2009
  9. almira.menekse

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim istanbulda oturuyorum zaten araştırca dediğin doktorları. Buarada aslında pütürlü yiyememe gibi bir sorunu yok mesela çıbık kraker çok nadir cips verdiğimde onları çokta güzel çiğneye çiğneye yiyebiliyor ama iş yemek olayına gelince yok yani ben rondodan ıspanağı mercimeği fasulyeyide geçirmiş olsam pütürsüzde yapsam yemiyor. allah iştahsız çocuk annelerinin yardımcısı olsun gerçekten çok zor.

10. 19 Ağustos 2009
  11. EU1

EU1 Guest

aynen cnmm çeken bilir iştahsız çocuğu ..
    bnm kızım pütür yiyemişyodu lönk die kusuyodu
    şimdi atlattık şükür ama hala iştahsız..
    okadar kusuyoduki bizde son çare endoskobi die düşünmüştük
    eğer kilo almak yerine veriyosa endoskopi yapılıyo

12. 19 Ağustos 2009
  13. almira.menekse

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    Buarada fıgen hanım o kadar yoĞunmuŞ kı 2009 dakı hastalarına henÜz bakmaya baŞlamamıŞ bıle cerrahpaŞada gÖrev yapıyormuŞ Özel muaynanesınde Ücretı 230 tl baya tuzluymuŞ ama herŞeye deĞer neyse ben yarın akŞam oĞlumu Özel doktorumuz var ender yaman ona bı gÖtÜrÜcem bakalım o ne dıycek Çok gÜzelve deĞerlı bır doktordur kendısı .Şımdılık hoŞÇakalın.

14. 19 Ağustos 2009
  15. EU1

EU1 Guest

cnm sen büyükçekmecedeki ender yamanı diyosun
    bende ona gidiyorum
    kusan bebek berenin annesi dersen tanır beni =) derem ismim..
    bana bakırköydeki gastrocuyu o önermişti zaten..
    ender yaman bilgilerine çoooook güvendiğim ve gözüm kapalı çocuğumu emanet edebileceğim bi dr. ama konu mide kusma yememe iştah olunca bunun uzmanına danışmak istedim ismini şuan unuttum aklıma gelince yazarım bi erkek proftu ona götrdüm işte
    ama fügen hanımada bi çok arkım gitti hepsi çok memnun döndü ordan biliyorum..

16. 20 Ağustos 2009
  17. almira.menekse

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    öylemii? bende bebeklikten beri ender yamana götürüyorum oğlumu çok memnun olduğum bir doktordur kendisi ya benimkinin kusma poblemi yok allahtan yanlızca ben yemediği bişey için zorladığımda kusar benim derdim hep aynı şeyleri yemesi ve halen bebek gibi çorba içmesi yani biz bu çocuğa yeme alışkanlığı kazandıramadık biliyorum bu akşam ender beyde diyecekki aç bırakın yer ama öyle değil işte aç kalsada yemek istemiyor katı şeyler en azından bu akşam bi tartılsın bakalım yaşına göre zayıfmı yoksa normalmi onu görelim bari. nder bey izimle oğlum bebekken çok ilgilendi sağolsun hatta birgün bana dediki bana ayda 100 bebek geliyor nerdeyse ama ben birtek merti iyleştiremedim dedi ve bu sayede bize okmeydanı hastanesinde yer ayarladı orda epeyce bi kaldık uzun tetkikler sonucu yavrumda birşey bulunamayıp taburcu edildik ama hep söylerim allah ender beyden razı olsun o olmasaydı biz hastane hastane sürünürdük .ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

18. 20 Ağustos 2009
  19. EU1

EU1 Guest

anladım cnm bnm kızdada bişi bulunmadı çok şükür ağzına en ufak pütür gelse mide suyuna kadar içini öğüre öğüre kusuyodu.. çok ağladım çok yıprandım ama geçti inş. sizinde geçer cnm..