acil!!gebelikte uzun yol

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve rainmistik tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : rainmistik
  1. rainmistik

rainmistik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar.henüz adetime 1 hafta var.hamile olup olmadığım belli değil yani.şu anda 12 saatlik bir yolculuğa çıkmam gerekiyor.15gün felanda kalacağım.gebelik varsa düşük tehlikesi olurmu acaba.otobüs yolculuğu yapacağım.teşekkürler

2. 1 Ağustos 2010
  3. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Valla arkadaşım hani ne derler tam olarak kestiremiyorum ama ben hamileymişim 3 haftalık sert bir trafik kazası geçirdim,Allah korumuş bebeğimi..Üstelik bilmiyordum hamiş olduğumu,bak 35. haftam bitti..Yani demem o ki,eğer yiyecek ekmeği varsa hiç bişey olmaz diyorum ben..

4. 1 Ağustos 2010
  5. rainmistik

rainmistik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    doğru diyorsun arkadaşım öyle de işte çok ümitliyim bu ay.bide yolculuk tatil felan olsa neyse de bir anlık karar la çok bunaldım bulunduğum şehirden kaçmak istiyorum hemen.öfkeyle kalkan zararla oturur gibi olmasın sonra diyorum.neyse sağoll cnm allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin darısı başıma

6. 1 Ağustos 2010
  7. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sen gönlünü ferah tut,aklına ne getirirsen onlar oluyo çünkü,ii düşün ii olsun..Allah sanada nasip etsin,bende sağlıklı bi şekilde doğum yapayım,bebeğimi kucağıma alayım..

8. 1 Ağustos 2010
  9. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    bende hamileligimin ilk ayinda 3 saatlik ucak yolculugu yaptim ucaktan inip sonrada 6 saatlik otobus yolculugu ..
    4. ayimda turkiyeye gittim tekrar 3 saatlik ucak yolculuguyla ..
    6. ayimda fransadan libyaya gittik gezmeye 2 haftaligina
    6 saat ucak yolculugu ardindan 12 saatlik otobus turu libyadan misira filan gectik 45 derece sicakti havada ..
    allah korudumu koruyor ...
    dogrusu ben ustune fazla dusmedim cunku dusuk tehlikem yoktu doktorum sadece durdugun mola yerlerinde umumi tuvaletlerde ucaklarda mikroplardan korun dedi hamilelikte enfeksiyon kapma riski yuksek oluyormus ..
    ve oglum oyle iyi tutunmus ki bana 40 haftaligiz hala cikasi yok icimden sempatiksalakcinni