Acil hamilemiyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nevestabircan tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nevestabircan
  1. nevestabircan

nevestabircan Senin İçin Yşıyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ARKSAŞLAR MRHABA ADETİM 3 GÜN GECİKTİĞİNDE TEST YAPTIM ( CUMARTESİ GÜNÜ HEMDE 2 TANE YAPTIM) POZİTİF ÇIKTI. DÜN SABAH TEKRAR YAPTIM YİNE POZİTİF. BU GÜN SABAH POLİKİNLİĞE GİTTİM KAN TESTİ İÇİN SAAT 15:00 TE SONUCU ALICAM HAMİLEMİYİM? ÇOK HEYECANLIYIM NASIL DAYANICAM BİLMİYORUM 15'E KADAR İDARAR TESTLERİNİN DOĞRULUĞU NE KADAR?hihoyyytkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

2. 12 Ocak 2009
  3. fffiliz

fffiliz cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    doğruluk payı oldukça yüksek inşallah ölesindir. bende sana bişi sormak istiyorum 3 gün gecikti diyosun peki adet günün geldiğinde nasıl belirtiler vardı bende hamile kalmak için uğraşııyorum normalde bugün adet olmam lazım sanki olacak gibi hissediyorum ama olmadı böle şeyler yaşadınmı sende

4. 12 Ocak 2009
  5. naz_06

naz_06 Naz_ysn Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım allahın izniyle hamilesin merak etme :) Filizcim adeet dönemi belirtilerinin aynısını yaşıyorsun ama adet olmuyorsun bende de öle olmuştu bende 5 gün falan gecikince test yaptım sonuç pozitif şimdi 8+3 günlük hamileyim inş sende hamilesindir canım..

6. 12 Ocak 2009
  7. nevestabircan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    çok tşk ederim. Inşallah haber alır almaz yazarım buraya. Ya adet olma günüme 2 dün vardı benim .hep kasıklarım belim karnım ve midem ağrırdı yine aynısı oldu. Ben hastalanmayı bekliyordum fakat hastalanmadım. 3. Gün dayanamadım ve test yaptım silik bir çizgi sonra 3 saat sonra tekrar bir test yaptım ve bu sefer çizgi koyuydu. Yine inanamadım dün sabah ilk idrarla yaptım koyu iki çizgi ... Sabahın 7 sinde polikinliğe gittim şimdi bekliyorum ama heyecandan bayılcam sanırım. Allah'ın izniyle umarım sonuç pozitif çıkar inanamıyorum

8. 12 Ocak 2009
  9. fantastika

fantastika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    güzelim hayırlı olsun test sonucunu bize mutlaka yaz lütfen.benimde adetim 7 gün gecikti ama bütün adet belirtilerim var bugün test alıp bakıcam baya sabretmişim dimi :)) sizce hamile olabilirmiyim bende şimdi çok heyecanlandım

10. 12 Ocak 2009
  11. nevestabircan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah hamilesindir ben dayanamadım yaptım. ama çok heyecanlıyım dakikalar geçmiyor

12. 12 Ocak 2009
  13. Cangema

Cangema بسم الله Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım mesaj attım sana okurmusun ve cevaplarsan sevınırım benımde 3 gun geçtı bende bugun yapçam test esım alacak yarın sabah mı yapım yoksa gelır gelmez yapımı kızlar

14. 12 Ocak 2009
  15. fantastika

fantastika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cangema bende karar veremiyorum canım sabahları daha net sonuç verdiğini söyleniyo ama bence daha fazla sabretmeyelim sadece bişey tavsiye edebilirim idrara sıkışık olursan daha iyi olurmuş

16. 12 Ocak 2009
  17. Mozijiku

Mozijiku Editör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim cnm hamilesin tabiki hihoyyyt şimdiden tadını çıkarmaya bak derim :teytey:

18. 12 Ocak 2009
  19. nevestabircan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ama korkuyorum. Bir kaç tane internetten idrar testinni pozitif çıkıp kan testinin negatif çıkabilir diye bir şeyler okudum duramıyorum ya.