acil kist ve tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mavioje tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mavioje
  1. mavioje

mavioje çok bekletme gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar geçen ay tedavim bir folikül kistinin fazla büyümesi nedeniyle iptal edilmişti bugün adetin 21. günü ve benim kistim 27*32 mm olmuş dr dan tel bekliyorum ama dayanamadım size sorayım dedim sizce tedavim başlar mı eşimin bi dr yakını o folikülün küçük bi operasyonla alınabileceğini ve başlayabileceğini söylemiş benim dr yıllık izne çıkmış başına böyle bişi gelen var mı?

2. 8 Eylül 2009
  3. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ilaç vermedi küçültmek için sana canım birda kistin içi iğneyle boşaltılıp tedaviye başlanabiliyor sanırım

4. 8 Eylül 2009
  5. evoevo

evoevo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım yumurta toplama işlemi sırasında o kistin içini boşaltıyorlar.benim arkadaşımda da aynı şey olmuştu.bence kafana takma derim.ilaçlardan kaynaklanıyo kistin yani basit kist seninkisi.ne kadar büyük miyomlarla ve çikolata kistleriyle hamile kalan arkadaşlarım var benim.için rahat olsun yerimseniben

6. 8 Eylül 2009
  7. SaH_MaT

SaH_MaT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı şey başıma gelmişti kullandıgım ilaçlar kist yaptı ve tedavinin ortasında geri dönmek istemeyince dr. kisti boşaltalım devam edelim dedi tamam dedik boşaltıldı ama bunu yaparrken o kadar çok canım yandıki ilerleyen günlerde ne kadar yüksek doz alsamda yumurtalarım gelişmedi zorla iki yumurta geliştirdik zor bir dönemdi arkadaşım sana tavsiyem sanırım sendede ilaçlardan oluyor bunu yaşamak istemiyorsan tedavinden önce bir ay dogum kontrol hapı kullanıyorsun kist olmuyor yada dr sor bu sorunu yaşayan arkadaşlara kist yapmayacak başka ilaçlarla tedavi ediyorlar

8. 9 Eylül 2009
  9. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun arkadaşım

10. 9 Eylül 2009
  11. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    aynı problemi bende yaşadım canım hem kistim hem miyomum vardı kistim kendi kendine adetle gitti miyom içinde ameliyat oldum

12. 9 Eylül 2009
  13. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım diğer topiğine yazmıştım ama burayada yazıyım dedim.bendede ialçlardan kist oluşmuştu 2 kutu doğum kontrol hapı kullandım öle baskıladılar ve öle düzeldi..tedavime ondan sonra devaam ettim..hayırlısı olsun hakkında canım.