Acil ltfen... Stnz ne zaman geldi?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve EgeliFatosh tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EgeliFatosh
  1. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslar dogum yapali 3 gun oldu,dogum sonrasi agiz denilen sutten geliyor fakat ne kadar ugrasirsam ugrasayim 2-3 damlayi gecmiyor, bebegim ac kaldi, kan sekeri dusuk,sapsari ve surekli uyuyor, humana ve milupanin still tealerini denedim,surekli sivi aliyorum, meyve yiyorum bol bol,ilik dus,masaj ...hepsini denedim,yok yok yok, ne yapabilirim, bebegi SIK SIK emzir gelir diyorlar, inanin cocuk gogsume yapisik geziyoruz saatlerce, yavrum emmeyi deniyor fakat 2-3 damla disinda gelmedigi icin uyuyor yada agliyor, mamayi da reddediyor, sanki baygin gibi yatiyor,o kadar gucsuz ki...kilo verdi.....nolur yardim edin ne yapabilirim? pompayi da denedim yine 2-3 damladan fazla cikmadi......

2. 18 Haziran 2009
  3. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebeğim sarı demişsin.ozaman sarılık geçiriyodur.bebekler az emdiği zaman ilk 2 haftada sarılık geçiriyor geneli.kesinlikle bi dra göstermelisin

4. 18 Haziran 2009
  5. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ya allah yardımcın olsun.sık sık emzir evet çoğalı.büyük ihtimalle sezeryanla doğum yaptın.çünkü sezeryanda süt hemen gelmöeiyo.bendede öyle olmuiştu.fakat eğer sütün hiç yoksa bi şekilde biberona alıştır.buna mecbur kalıyo çünkü insan

6. 18 Haziran 2009
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bi elektirikli pompayla sağsan.
    benimki öyle gelmişti.
    bebek güçlü emmediği için gelmiyordur.

8. 18 Haziran 2009
  9. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sarilik baslangici var,daha bugun taburcu olduk canim,dr bakti ctsi tekrar olcecek,sarilik var ama az herhalde ki tadavi gerekip gerekmedigine ctsi bakacak

sezeryanla yaptim canim,mama verdik mecburen ama onu da istemiyor,SIK SIK emzirmeyi deniyorum ama gogsumde uyuyup kaliyor,cunku emse bile gelen bisey yok:KK43:
    hastanedeki profesyonel elektirikli pompayla cektik, 2-3 damla geldi:KK43:

10. 18 Haziran 2009
  11. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canım evet yeni doğmuş daha bebeğin bende 3 ay oldu doğum yapalı benimde ilk öyleydi sonra geldi sütüm...benim bebeğimde sezeryanla olduğu için doğel olarak sezeryanı birde normal doğum tarihinden önce yani erken alıyorlar oyüzden benim kızımda 20 gün baygın gibi uyudubiz 2 saat arayla zorla güç bela uyandırıyorduk 1 2 emip bırakıyordu.öyle öyle alıştı korkma alışır inşallah bebeğinde..
    Benim kızımda mesela sarıydı doğal olarak yeni doğanlarda sarılık oluyor ve 18günde geçmesi gerekirken bizimki 1 ayda geçtii anne sütü serılığıymış doktorumuz geçer dedi ve geçti.allahın izniylede seninkide geçer

12. 18 Haziran 2009
  13. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende yeni dogum yaptım 28 gün oluyo benimde sütümde 5 gün geldi benim doktor hemen aptamil mama verdi onu kullandım sütüm gelene kadar

14. 18 Haziran 2009
  15. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.432
    Ödül Puanları:
    238
    ben doğumdan önce kilo kilo hurma yedim sütüm zaten boldu...
    sen de dene bakalım belki işe yarar hurma...
    bi de sütüm yok deme benim sütüm bol de... moralini bozma...
    humanaya devam et... inşallah bol bol gelir en kısa zamanda...

16. 19 Haziran 2009
  17. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım çok kafaya takma. ayrıca süt gelmesinin sezeryanla, normal doğumla alakası yok. uzmanlar sürekli söylüyor. ilk zamanlar benim bebeğim de sürekli emmek istiyordu zaten emdikçe geliyordur belki ağzına. doktor gözetiminde besle bebeğini canım. doktor ne diyor bu duruma.

18. 19 Haziran 2009
  19. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim o ilk sutum varsa gelir insallah.baklava,hurma,ayva ve pekmez acayip süt yapiyor ben bunlardan yemistim benim de 5 gun gelmemisti sütüm.