Acil... Okuldan atılacağım:(((

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve ahhhu tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ahhhu
  1. ahhhu

ahhhu şafağımıza 325... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1shok:merhaba arkadaslar hatırlıyormusunuzdur bılemıyorum benı uzun suredır kk ya gıremıyordum.su ankı derdım oyle buyukkı ,aklıma gelen heryere herkese danısıyorumm sızlere de danısmak ıstedım.gecen gun okulda ustumde kopya bulundurmaktan yakalandım ve hakkımda tutanak tutuldu adli disiplin kuruluna sevk edıldım .suan oyle kotuyum kı derdımı anlatamıyorum bıle...
    sımdı ben vakıf unıversıtesınde burslu okudugum ıcın eger dısıplın alırsam bursum kesılecek ve benım devam etmem burssuz sekılde ımkaannnsıızzzzzz:KK43:((3 sene o okula emek verdım ve sımdı her seyın sonuna geldımm öss emegım okul emegım bır anda yok olacak ve okuldakıler o kadar gaddar kii...
    sımdı sorusturma olacak ve ben sonucunda ceza almaktan cok korkuyorum ılk defa basıma gelıyor ve ders notlarım gercekten yuksek...yazık olacak cook yazık olacakk ...
    araya tanıdık sokmayı falan denıyorum ama bılemıyorum sızce bır faydası olabılırmı ne yapacagım nasıl cıkacagım ben bu ısten? anneme soyleyemedım ıkı gundur olu gıbıyım ama soylersem kadın YIKILIRR.bu ısten nasıl kurtulabılırım bu konuda bılgısı olan ,varsa arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum cok önemli...

2. 7 Ocak 2009
  3. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    canim en iyi sen bilirsin okulun düzenini...keske böyle birsey yapmasaydin cok üzüldüm hocalarla konussan ne olur..
    ben yurt disinda yasiyorum böyle birsey oldugunda o sinavdan 0 aliyosun hocalarinda insafina kalmis bizim arkadaslar yakalanmisti bizde tek sinav oldugu icin en sonunda adam cagridi gectiler ama bidaha yapmayin dedi bilmiyorum orda nasil

4. 7 Ocak 2009
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    kopye bulundurmak derken
    hazırladın çekerken mi yakalandın?

6. 7 Ocak 2009
  7. hayal gxoxzlxux

hayal gxoxzlxux yanlız mutlu kafası rahat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım okulda uyumluysan ve ders notların dediğin gibi gerçekten kayde değer derecede yüksekse,
    önce o kurul bakar bi öğrenci nasıl derleri okul içi durumu saygısı vs,hepsi göz önüne alınır ve öle karar verilir,
    hakkından hayırlısı olsun inş sorun olmaz...

8. 7 Ocak 2009
  9. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok üzüldüm cnm seni cok iyi anliyabiliyorum böyle bisey basima gelmedi
    ama gelsede anneme babama hayatta söyleyemem seninle hemen hemen ayni yastayiz his ettiklerini o yüzden cok iyi anliyorum ama annene babana söyle onlar gidip görüssünler belki bi faydasi olur ne dersin?? bukadar gaddar olamazlar ögretmenlerin..
    bol bol dua etmeyide eksik etme ins. okuldan atilmazsin :Saruboceq:
    hersey gönlünce olmasi dilegiyle

10. 7 Ocak 2009
  11. ahhhu

ahhhu şafağımıza 325... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adli disiplin soruştrmasında suan ısmım var ve dekanlıga ıntıkal etmıs durumdayım. maddı delıl var vede kopya cekerken degıl koluma yazdıgım kopya ıle zorla arastırma gorevlısının kolumu actırmasıyla yakalandım:KK43:

12. 7 Ocak 2009
  13. D e r i n s u

D e r i n s u Elinebelinedilinesahipol. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canim derslerimde iyi diyorsun.Niye böyle birseye giristinki.Yazik olacak tabi ailenin ve senin emeklerine.

Bence ögretmenlerinle,müdürünle konus.Birdaha kesinlikle yapmiyacagini.Bir hata yaptigini birkere olsun affetmelerini acik yüreklilikle ve samimi olarak söyle.Bu olayin gerceklestigi andan itibaren vicdan azabi cektigini huzursuz oldugunu dile getir.Birsey kaybetmessin denemekte yarar var.Ve kesinlikle birdaha bu tür haksiz ve yanlis islere girisme canim.Gecmis olsun...

14. 7 Ocak 2009
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

Cnm kopya çekmenin cezasını sanırım ağır ödeyeceksin :1no2:
    Bizim üniversitede de bi kaç kişiyi yakaladılar
    Ama her üniversite ve her hoca aynı değil kopya kağıdın mı yakalandı nasıldı???
    Kopya çekeceksin bari yakalanmadan çek güzelim :nazar:
    Ben asla böyle bir şeye cesaret edemezdim açıkcası hemde üniversite de kopya çekmek laelaelaelaelae

16. 7 Ocak 2009
  17. hayal gxoxzlxux

hayal gxoxzlxux yanlız mutlu kafası rahat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hocaların şöle olur veye böle yapılır hiç birşey demiyormu tatlım konuşabildin mi...

18. 7 Ocak 2009
  19. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    hiçbisey bilmiyorum bunun hakkında ama inşaallah kotu bşeyler olmaz cnm