Acil tavsiye

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve renkli1 tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : renkli1
  1. renkli1

renkli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar , bi tavsiyenize ihtiyacım var,yardımcı olursanız çook sevineceğim...
    ben istanbul dışındayım ve 5.tüp bebek denemem için yeni bir merkezde şansımı deneyeceğim..alman hastanesinden randevu aldım..ama birde gitmişken memorial le de görüşüp ona göre seçim yapmak istedim.Memorial de güvenç karlıkaya yı tavsiye ettiler...giden arkadaşım varsa tecrübesine ihtiyacım var....
    ayrıca ben alman hastanesinden randevu aldım ama bahçeci yada umut a a gitmem fark eder mi?kimden randevu almamı tavsiye edersiniz?

lütfen cevap yazın....

2. 2 Şubat 2009
  3. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben memorialde tedavımı gordum. semra hanımın hastası olarak gıttım. semra hanım ilk görüşmede ve bır muayenede gorustuk onun dısında farklı dr lar takıp ettı. yumurta toplama ve transfer işlemlerimi güvenç bey yaptı. çok şükür tuttu. memorıal ıyı bır hastane. alman hastanesıde oyle. hakkında hayırlısı

4. 2 Şubat 2009
  5. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.328
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşım ben memorial hastanesinde 3 kere mikroenjeksiyonla hamile kaldım ben hale hanımın hastayım ve çok memnunum hale hanımdan.eğer gidersen çok memnun kalırsın.

6. 2 Şubat 2009
  7. ela_06

ela_06 Guest

selam kızlar..ben bişe sormak istiyorum.Arkadaşlar tüp bebek denemeden önce böbeğinize baktırdınızmı düşükmü değilmi diye.Göbeği düşük olan hamile kalamıyormuş.Çiftlerde hiç problem yok ama hamilelik olmuyor tüp bebek tutmuyor meğer göbeği düşmüş arkadaşım 3 sene sonra hamile kaldı.Bende baktırdım benimde düşmüş inş.rabbim hepimizin yardımcısı olur.

8. 2 Şubat 2009
  9. ela_06

ela_06 Guest

Arkadaşlar size tavsiye edeceğim doktor 18 sene sonra teyzeme annelik duygusunu yaşatan brüksel tüp bebek merkezinin doktoru yücel karaman tek geçiyorum.Elleri dert görmesin hiç bir zaman. başarıları saymakla bitmiyor.Teyzeme 18 yıl sonra ikiz bebek sevincini yaşattı.

10. 2 Şubat 2009
  11. hippy

hippy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar , bi tavsiyenize ihtiyacım var,yardımcı olursanız çook sevineceğim...
    ben istanbul dışındayım ve 5.tüp bebek denemem için yeni bir merkezde şansımı deneyeceğim..alman hastanesinden randevu aldım..ama birde gitmişken memorial le de görüşüp ona göre seçim yapmak istedim.Memorial de güvenç karlıkaya yı tavsiye ettiler...giden arkadaşım varsa tecrübesine ihtiyacım var....
    ayrıca ben alman hastanesinden randevu aldım ama bahçeci yada umut a a gitmem fark eder mi?kimden randevu almamı tavsiye edersiniz?

lütfen cevap yazın....

Alman, Bahçeci ve Umut aynı şey demek, doktor kadrosu aynı yani, ancak Umut fiyat olarak nerdeyse yarı yarıya ucuz, aklında olsun, bende bu hafta orada tedaviye başlıyorum...
    sevgiler

12. 2 Şubat 2009
  13. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Aynı seydenmı bahsedıyoruz bılmıyorum ama benımde göbegım hep düşerdi. şu an hamıleyım.

14. 2 Şubat 2009
  15. d_ejavu

d_ejavu Guest

güzelim senin içine hangisi siniyosa o dr a git ve ona güven...ne kadar kendi dr umdan memnun kalsamda herkes de memnun kalacak diye bişey yok. kiminin ilk deenemede tutuyo aynı dr da kimi de hiç sonuç alamıyo aynı dr olmasına rağmen.. kendi dr umuza güvenmeliyiz ve moralimizi her zamn yüksek tutmalıyız. sana bol şanssss... inşallah allahın izniyle bebeğini kucağına alırsın..

16. 2 Şubat 2009
  17. happyhappy

happyhappy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    86
    alman cok iyi basarı olanı cok yuksek ve herkes isinde profesyonel
    ben alman hastanesinde burcak hanımı tavsiye ederim cok tatlıdır