acil tüp bebek için ilaç raporu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mavioje tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mavioje
  1. mavioje

mavioje çok bekletme gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar önümüzdeki hafta tüp bebek tedavisine başlayacağım bi engel çıkmazsa bi engel çıkmazsa diyorum çünkü geçen ay tedavim yarıda kaldı benim merkezim memorial ve orada rapor geçmiyo diye biliyorum dün eczaneye gittim lucrin ve gonalf-f için eczacı bizim tanıdık doktora muayene ol ilaçlar için rapor çıkartsın dedi ama önerdiği dr normal bi özel hastanenin kadındoğumcusu ve o dr benim işyerinden bi kızın daha doktoru kız da tam yarın ona muayeneye gidecek pişti olabiliriz olmak istemiyorum çünkü kız durumumu bilmiyo şimdi size sorum ilaçlar için bu dr rapor verebilir mi bana veremez gibi geliyo ama emin değilim veremiyorsa yarın o dr gitmicem başkasına giderim yarın adetin 21. günü kist kontrolü yapılacakmış memorial öyle dedi beni aydınlatırsanız çok iyi olacak

2. 7 Eylül 2009
  3. mavioje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok meraktayım kimse yok mu

4. 7 Eylül 2009
  5. sl34

sl34 aşkımızın meyvesi oğlumuz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu ilaçlar yardımcı üreme ilaçları olarak geçiyor ve bildiğim kadarıyla ne devlet ne özel sağlık sigortası bunu karşılıyor ama madem böyle bir şey söyledi eczacı sonucu bizimle de paylaşırsan sevinirim

6. 7 Eylül 2009
  7. mavioje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım sonucu söylerim az önce dayanamayıp ecz. aradım kür kür yazılırsa karşılar dedi ama ben ilaç karşılanıyor mu ondan emin değilim ve o kızla karşılaşmak istemiyorum amma denk geldi ya kız hamile ve kontrolü yarın benim de 21. gün bende şans olsa zaten geçen ay tedavim yapılırdı bunalımdayım:a015:

8. 7 Eylül 2009
  9. fatos hanim

fatos hanim aynı saLkımda ayrı 2 üzüm Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    153
    bu ilacın devlet %50 sini karşılıyo (rapor çıkarılarak)

daha cts günü bir tüp bebek merkeziyle görüştüm öyle dedi

önceden %80 ini karşılıyordu

10. 7 Eylül 2009
  11. mavioje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki benim yukarıda anlattığım gibi herhangi bir kadın doğumcu rapor verebiliyo mu :bbo:

12. 7 Eylül 2009
  13. sl34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    umarım öyledir ben medicanaya gidiyorum iki kutu ilaç aldım yaklaşık 750 lira verdim gerçi bizden resim filan istediler ama sormak aklıma gelmedi neden istiyorsunuz diye umarım devlet karşılıyodur gerçi biz ilacı eczaneden değil devletten alıyoruz o nasıl olacak onu da bilemiyorum neyse dediğim gibi yarın gidiyorum bir sorayım bakalım ne diyecekler

14. 7 Eylül 2009
  15. sl34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eczaneden değil hastaneden alıyoruz diyecektim yanlış olmuş:kedi:

16. 7 Eylül 2009
  17. mavioje

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz de geçen ay hastanaden ilaç alacaktık benim bi yumurtam önden büyüyünce tedavi iiptal oldu ve geri döndük şimdi yarın lucrine başlamam gerekiyor eczaneden alıcaz mecbur memorial bizden de resim aldı onun ilaçla bi alakası yok canım dosya hazırlıyolar kendilerine neyse ben de yarın buradaki hastaneye gidicem of burayı bi görsen özel hastane demeye bin şahit içeri 2-3 hastayı birden alıp sorununu dinliyolar ay çok geriliyorum en azından rapor verilebiliyomu öğrenebilseydim başka dr giderdim şansa bakmafoldumben

18. 7 Eylül 2009
  19. sl34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben medicanadan memnunum ama şu rapor işini hakkaten bir sorucam yarın sadece resim değil nüfus cüzdanı evlilik cüzdanı fialn bir sürü şey verdik şimdi baktım aslında tüp bebek merkezleri bu raporu verebiliyorlar ama yarın öğrenip mutlaka paylaşırım bu arada 3-4 kişiyi bir anda almak ne demek ne kadar kötü ama nelere katlanıyoruz umarım sonuç güzel olur