Acil tüy sorunum! Lütfen yardım helpp me =(

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve AssLi tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : AssLi
  1. AssLi

AssLi dReameR~ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ablalarm x(. ya ben 13 yşndayım ergenliğe girdm gireli çok kötü tüy problemim vr . ya çok fazla tüy çkıyo. her yerimde. koltuk altımı ağdayla almama rağmen 2 gn sonra köklü biçimde çıkıyo ve hiç jilet bile sürmedim. Hele bikini ve genital bölgemi göRseniz tek bir tüyü çektiğimde bile ölck gibi oluyorm o kdar kalın köklüki. annem jiletle alıyo annemn bile jiletli halnden dha çok :KK43:. annemde ağdayla genital bölgemi almayı beceremiyo ve npcm bilmiyorum. 3 aydır almadım ve makas vurdum şuanki halini görseniiz. napıcm kuoföre gtsm çok acır bu hali bilmiyorm hm utanıyorumda npıcam ltfen yrdım :KK43: :KK43: mafoldumben mafoldumben senağlama senağlama

2. 16 Ağustos 2009
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    canım 13 yaş tüylerin bu denli inatci olması için çok erken bir yaş
    hiç doktora gidip hormon testi yaptırdın mı?
    lütfen ihmal etme belki hormonlarınla ilgili bir problem vardır

4. 16 Ağustos 2009
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.398
    Ödül Puanları:
    463
    13 yaşa yapıyolarsa lazeri araştır bence, küçücükten kurtulursun ne güzel

6. 16 Ağustos 2009
  7. AssLi

AssLi dReameR~ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok gitmedim annem götürelim diyo ama onada utanıyorum =(. ama sadece genital bölgem öyle diğer yerlerim ince hele kollarımda ve bacaklarımda çok az

8. 16 Ağustos 2009
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    yüzünde kıllanma var mı peki bitanem ?

10. 16 Ağustos 2009
  11. AssLi

AssLi dReameR~ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayır sadece genital bölgem. diğerlerinde hiç yok. orayada sadece 1 kere jilet vurmuştum sonra hep ağdayla aldım ama =( şmdide makas vurdum kuoföre gidicemde bilmiyorum ki :S

12. 16 Ağustos 2009
  13. Sabun

Sabun Yazdım OLACAK ! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bu yeni neslin yapısından kaynaklanabilir çünkü ablamın arkadaşları erken tüylenme ve regl ile çocuklarını götürmedikleri dr. kalmadı ..

yapılan tetkiklerde testlerde asla bir sorun olmadığı bunun yeni dünya düzeni nesli mafoldumben ile ilgili olduğu söylenmiş . . . tabi bu bahsettiklerim gerekli tedbirleri almamanız anlamına gelmemeli . . .

fakat sorununa yönelik yorumum şu ;

kesinlikle temizliğinden emin olduğun bir merkezden faydalanmalısın en fazla 10 dk da tüm tüylerinden kurtulursun ve gittiğin kişinin bilgisi dahilindede çıkış yönünde alınırsa tüylerin acıda o oranda az olacaktır . . . çok kısa zamanda çıkıyorsa 10-15 günde ziyaret edersin bi müddet sonra bu zaman zarfı zaten 1 aya sonraları 2 aya kadar uzar . . .

14. 16 Ağustos 2009
  15. AssLi

AssLi dReameR~ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hormon değilde ben kadın doktoruna gittim normal dedi. Kuoföre gidicemde çok utanıyorum =(

16. 16 Ağustos 2009
  17. ezqi_06

ezqi_06 Guest

kendin almayı dene dicem ama zor olur..en iisi gözünü karartıp bi kuaföre gitmen tatlım=/

18. 16 Ağustos 2009
  19. Sabun

Sabun Yazdım OLACAK ! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben şimdi utanacak bir şey yok ilgili kişi 100 lerce gördü görüyor görecek diyeceğim ama faydası olur mu bilemiyorum . . .
    annenle gidebilirsin annen izah eder durumu zaten emin ol senin gibi ilk defa gidenlere ilgili bayan oldukça yardımcı olacaktır olmadı yaptırmadan önce biraz konuşursun bayanla içine sinerse yaptırırsın . . . belli bi zaman sonra inan tüylerin oldukça azalacak ve zayıflayacak kendin yapabileceksin temizliğini ki ben bu aşamaya gelene kadar yardım alman taraftarıyım annende halledemiyorsa . . .

bi daha makas falan değdirme canım makas budamak gibidir çok daha kalınlaştırır çoğaltır . . . jilette yapamıyorsan sana 1 tavsiyem daha tüy dökücü spreyler olabilir . . . 15-20 dk bekletiyorsun lifleyerek suyun altında kurtuluyorsun tüylerinden fakat jilet gibi kısa vadeli bir çözüm ama jilet kadar zahmetli değil . . .

istersen şimdiki boyundan utanıyorsan dediğim işlemi yap köpükle temizle 10 gün sonrada annenle doğru temizliğinden emin
    olduğun
    bi yere . . . kaydirigubbakcemile5