ACİL YARDIM!epudral sezaryan yapıp memnun kalan veya kalmayanlar lütfen yorum yazın

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ygtela tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ygtela
  1. ygtela

ygtela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    2sene önce epurdal sezaryanla doğum yaptım doğum sonrası bikaç hafta başım çok ağrıdı ve yaklaşık bir sene bel ağrısı çektim ama bebeğin doğar doğmaz yanına getirilmesi onu görebilme hissi çok güzeldi.bir hafta sonra tekrar doğum yapıcam çektiğim ağrılar yüzünden tam narkoz almayı düşünüyordumki bugün drum beni tekrar epudrale ikna etmeye çalıştı narkozun zorluklarını ve kötülüklerini anlatarak ne yapıcam bilmiyorum bi yanım öyle diyor bi yanım böyle yine kararsızım lütfen yardım edin herkesin bünyesi farklıdır ama yorumlarınızı bekliyorum...

2. 20 Ekim 2010
  3. MutluAsk

MutluAsk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba bende aynı durumdayım 6 yaşında oğlum var normal doğumu çok isterken oğlum ayaktan gelince epidural sezeryanla doğum yapmıştım. Benimde seninle aynı sağlık şikayetlerim olmuştu hatta bel ağrılarım hiç yok olmadı ara ara çektim hep senelerce. Şimdi ikinci gebeliğim 6. ayında benimde kafam karışıyor ama sanırım en doğrusu önceki tecrübemize güvenmek olucak hiç genel anestezi almadım doğrusu iyi şeylerde duymuyorum hem gerçekten önemli sebepler yokken genel anesteziyi zaten önermiyolar yinede kafam karışık acaba o iğnenin yerine derin uykularamı dalsak. Başıma gelicekten habersizdim önceden aniden gelişmişti ama bukez sanki biraz korkuyorum içten içe o sırada baygın olmayı istiyorum. Aslında normal doğum istiyorum 6 sene geçti ama işte riskli diyor doktorum ameliyat ortamı beni çok ürkütüyo karmakarışığım hormonlarım tavan yaptı galiba mirmirmirmir inşallah Allah hayırlısını nasip eder hepimiz için Sevgiler a.s.

4. 20 Ekim 2010
  5. papatya2010

papatya2010 çağkan'ım kuzum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar öncelikle inşallah bebişlerinizi sağlıkla kucaklarınıza alırsınız. ben 4 ay önce spinal+epidural sezeryan oldum. inanılmaz rahattı. ilk birkaç günden sonra ayaktaydım. umarım herkesin benimki gibi rahat geçer..