acil yardim istiyorum !~lutfen !~~

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve semsinur tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

23 Ekim 2010
    Konu Sahibi : semsinur
  1. semsinur

semsinur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim bebegim 6aylik oldu , asa yukari 2haftadir dogru duzgun bir sey yemiyo ~~ ne mama ne ek gida ~~ yapmadigim sey kalmadi ~ devam mamasini aptamil veriyodum ,onu da uyku arasi vermeye calistim (normalde uyanikken yemiyo ).2gundur artik uyku arasinda bile yemiyo ~ doktura goturdum dislerinde herhangi bi sislik yok ~~ diste cikartmiyo ~ ates kusma yok ~ ne yapmaliyim ~~ lutfen yardim edin ~~kafayi yemek uzereyim ~~

2. 23 Ekim 2010
  3. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sakin ol canım kısa süreli bi iştahsızlıktır dişi görünmüyo olabililr ama ilerliyodur çene kemiğinde huzursuzluğu önce başlıyo zaten benim oğlumda bir iki gün huzursuzlandı sonra baktık grip oldu devam ederse kilo alımını takip edersin zaten düzelir değişik şeyler dene yedirirken ben bildiğim ne kadar şarkı varsa sölüyom aç olsa ağlar ortalığı katar birbirine bizede zaman zaman oluyoya canımız istemiyo bişi ondandır geçer annesi üzülme

4. 23 Ekim 2010
  5. semsinur

semsinur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cok tesekkur ederim canm !!simdi gene dokturdan gliyorum `~ cok sukur baska bi seey yok mus ~~ her halde senin dedigin gibi olmali ~~ allah hepmize sabir versin ~~

6. 25 Ekim 2010
  7. ESSEM

ESSEM CANIM KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım anne sütü veriyor musun? seni çok iyi anlıyorum benim kızım şimdi 19 aylık 7 aylıkkken 1 ay hiçbirşey ağzına koymadığını biliyorum ben ama meme emiyordu. biz de doktora gitmiştik. doktor belki idrar yollarını üşütmüştür dedi ama bir türlü idrar örneği alamadık. uzun bi süre yeme sıkıntısı oldu sonra diş çıkarmaya başladı arka arkaya bu sefer bundandır dedik. şimdi zorla oyunla oyuncakla ağzına birşeyler sokuyoruz.