acil yardım istiyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 1 Mart 2008 başlatılmıştır.

1 Mart 2008
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben ssk üzerinden tüp bebek tedavisine başlıyacağım.İrenbe de olsun istiyorum.İlk önce rapor alınması gerektiğini biliyorum,önce İrenbe tüp bebek merkezinemi gideyim,yoksa direk üniversite hastanesinemi gideyim.Birde rapor için ne istiyorlar.Benim rahim filmim yok bunu ssk karşılıyormu?:uhm:

2. 1 Mart 2008
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım, öncelikle bol şanslar şimdiden...
    bildiğim kadarıyla rapor için devlet yada üniv. hast. ne gitmen gerekiyor.. rapor için rahim filmi şart ama raporu hazırlarlarken sadece sonuç kağıdını alıyorlar filimler sende kalıyor..
    birde daha önceden iğneli 3 aşılama yaptırmış olman lazım.. aşılama yok ve sende yada eşinde tüp bebeği gerektirecek bir durum varsa rapor işini daha kolay halledersin herşey normalse aşılama şart malesef bu sebeple bende 4 aşılama oldum.. (birini geçersiz saydılar 3 aşılama ile tüp raporu aldım..ben emekli sandığına bağlıyım) ssklı arkadaşlarım vardı üniv. hastanesinde rahim filmini çekerler sanırım..
    ssklı arkadaşlar çok var burada sana yardımcı olacaklardır..

4. 2 Mart 2008
  5. esinesinti

esinesinti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende emekli sandığına bağlıyım bişey sormak istiyorum bilgin varsa...tüp bebek için ödediğin paranın bir kısmını almak için raporu çalıştığın kuruma mı veriyorsun yoksa direk emekli sandığına falan mı?

6. 4 Mart 2008
  7. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba şehrazat,
    ben kent ve şifa hastanesinde tedavi gördüm, maddi altından kalkamayınca ege üniversitesine geçtim. Ege üniversitesinde önce 3 defa aşılama yapılıyor sonra tüp bebek yapılıyor, aksi takdirde tüp bebek raporu alamıyorsun. Tabi sorun eşindeyse durum farklı. Ozaman tabi direk rapor verebiliyorlar. Eğerki yok ben beklemek istemiyorum dersen benimgibi. Ege Üniversitesine 1800+1400 ytl ödedim birde ilaç masrafları tabi sana ait. Raporun olmadan ilaçlarıda kendi cebinden ödüyorsun. Komple hepsi yaklaşık 5000 ytl yi buluyor. HSG gibi filimler içinse 40 ytl gibi bir para ödüyorsun. Şimdiden allah yardımcın olsun canım.

8. 4 Mart 2008
  9. SEFXIXL

SEFXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım bende irenbede tedavi oluyurum 2. aşılamam yapıldı sonuç bekliyorum devletten rapaor aldık ilaçlarımızı karşıladı ancak aşılama için 350 ytl ödedik çok güzel tavsiye ederim dilek aslan , nurettin demir ve refik keleş hepside süper doktorlar çalışanlarda öyle güzel ilgi gösteriyorlar ben çok memnun istersen bi görüş derim benim doktorum refik keleş

10. 4 Mart 2008
  11. EU1

EU1 Guest

irenbeden bende memnunum dilek aslan dr um

12. 4 Mart 2008
  13. SEFXIXL

SEFXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tedavi aşaman ne durumda canım

14. 4 Mart 2008
  15. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Selam canim
    Bana sorarsan ben sana daha kaliteli ve daha ucuz bir yeri daha cok tavsiye ederim.Kent Hastanesi ve Israel Aruh diyorum ben.Ama tabiki karar senin.Bol sanslar

16. 5 Mart 2008
  17. EU1

EU1 Guest

daha ucuz bir yer kent hastanesi ve israel aruh öyle mi? güldürmeyin beni iki lafından birisi paradır o dr un şu an iki hafta önce dilek aslan arkadşım tup bebek yaptırdı ve şu an hamile üstelik irenbe ne para kaygısı ne de hasta kaygısı olan bir yer........

sefilcim ben hamileiym canım ilk gittiğim ay hamile kaldım pkosum ve rahim agzım enfeksiyon kaplıydı hamile kalamıoyrdum üstelik rahim agzım çok uzun ve gerideydi......dileirm allahım isteyen herkese versin amin

18. 5 Mart 2008
  19. SEFXIXL

SEFXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana umut oldun canım bende çok memnun kaldı irenbeden bende okadar yer dolaştım en son irenbede yaptırmaya karar verdim. sanırım benim daha zamanım var. allah kucağına almayıda nasip etsin canım. aşılamaylamı hamile kaldın. bende14 şubatta olmuştum aşılama az önce idrar testi yaptım negatif 20.günüm bu gün ama regl de olamıyorum adetlerim düzensizdi ama ilk aşılamada hemen gelmişti neden böyle oldu bilmiyorum