Acil yardım istiyorum!!!!

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve esen11 tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : esen11
  1. esen11

esen11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benim sorunum dersane ile ilgili çocuğumu bir eğitim yılında gönderip senetlerini ödedik gelecek yıl içinde kampanya yaptıklarını söyleyip yeni senetler imzaladık eğitim dönemi başlamadan maddi durummuzdan dolayı göndermeyeceğimizi belirttik kabul ettiler ama senetleri mizi geri alamadık devamlı ısrarlarımızda senetlerin bankada olduğunu geri alıp daha sonra vereceklerini söylediler bir müddet sonunda dersaneden ısrarlarımızla bize sadece borcu yoktur diye dersane müdürü imzalı ve kaşeli bir kağıt verdiler.En kısa zamanda senetleri de bankadan almaya çalıştıklarını ve geri vereceklerini söylediler duyduğumuza göre ve araştırmalarımızda dersane yetkilileri ortadan kaybolup bazı diğer velileride mağdur etmişler.Bankadan yapmış olduğumuz araştırmada senetler geri iade olunmuş gözüküyormuş.Bu şahıslar bize vermediğine göre başka şahıslara vermiş olabilirler diye düşünüyorum.Ama şu ana kadar senetin bende öde diyen olmadı.Senetler 2008 yılı Temmuz ayı ile 2009 Haziran ayları arasında şu ana kadar 4 senetin gününe var diğerlerinin günleri geçti.Size sormak istediğim bundan sonra izlememiz gereken yollar var mı? Senetlerin günü geçince ne kadar zamana kadar ciro edilebilir ödeyecek bile olsam kime ödeyeceğim belli değil zaman aşımı olurmu lütfen en kısa zamanda yardımınızı bekliyorum.Saygılar...

EN KISA SÜREDE CEVAP BEKLİYORUM..!

2. 26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : esen11
  3. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ya bilgim olsaydı yazardım.
    Ama şikayet dilekçesi bari yaz, adamlar ordadan kaybolmuş.
    Senetler yok, kaşe ve müdürün imzası sahte olabilir.
    En azından elinde kendini savunmak için şikayet dilekçen bulunsun...