Acil Yardim Kahverengi Lekelerim Var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ADDAA tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ADDAA
  1. ADDAA

ADDAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 4.microm 9.gündeyim Ama Ara Ara Kahverengi Lekelenmelerim Oluyor.çok Korkuyorum.varmi Böyle Birşey Yaşayan Nolur Yazin

2. 14 Mayıs 2008
  3. PELUŞ 35

PELUŞ 35 Guest

canım kahverengi lekeler bende de olmuştu doktorum kırmızıya dönüşmediği sürece problem yok demişti büyük bir ihtimalle yerleşme kanaması oluyormuş ve hemen gelemediği içinde bekleyip kahverengi olarak geri dönüyormuş ama tabi bu çok ciddi bir konu sen yine de en doğru bilgiyi kendi doktorundan alabilirsin iyi şanslar

4. 14 Mayıs 2008
  5. EU2

EU2 Guest

cnm hiç mikro denemem olmadı daha 3.aşılamadayım ama Senın yerinde olsam hemen doktorumu arar yada hemen kontrole Giderdim..:uhm:

6. 14 Mayıs 2008
  7. xoxzlemkrts

xoxzlemkrts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu lekelenmeler cok tehlikeli sakın ama sakın ihmal etme korkutmak istemem ama bendede geliyordu doktora dedim yerleşme kanamasıdır korkma dedi ve ben 6+6 günlükken bebeğimi kaybettim
    çalışıyorsan hemen rapor al ayaklarını yukarı kaldır tuvalet harici yerinden kalkma ve mümkünse doktoruna söyle crinon jeli kessin iğneye başla

8. 14 Mayıs 2008
  9. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım ben tüp bebek hemşiresiyim.Tahminimce şu ana kadar bu akıntın hakkında doktorun ile görüşmüşsündür ama yine de şunu söylemek istiyorum bizler için akıntılar çok önemlidir.ancak şöyleki akıntını tariflemen çok önemli eğer gün içinde günlük pedini bile doldurmayan bir akıntı ise ve ağrın yoksa bu gerçekten yerleşme akıntısıdır.ama akıntın kahverengiden kırmızıya dönmeye başlamış ise miktarı çoksa birde ağrın varsa işte bu kötü haberdir.Birde en önemlisi SAKIN DOKTORUNA DANIŞMADAN İLAÇ DEĞİŞTİRME YADA KESME .

10. 14 Mayıs 2008
  11. ADDAA

ADDAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yeşimpat çok sağol verdiğin bilgiler için...

12. 14 Mayıs 2008
  13. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yeşimpat senin gibi konuya hakim bir arkadaşın yazması çok önemli.benimde ilk aşılamamdan sonraki 5-6 gün boyunca sarıya dönük akıntım ve yanısıra kahverengi akıntım vardı.6 günden sonra azaldı ve normale döndü.kasık ağrım vardı gittikçe hafifledi ve neticede adet oldum.baya pıhtılı ve biraz ağrılıydı.bu anlattıklarımı sen nasıl yorumlarsın çok merak ediyorum.yazarsan sevinirim.şimdiden teşekkürler

14. 15 Mayıs 2008
  15. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sana çok açık konuşmam gerekirse aşılamanın şansı zaten %10 taş çatlasın 15.Senin anlattıklarına göre rahmin kullanılan ilaçlara yanıt olarak bu lekelenmeleri göstermiş ama döllenme hiç olmamış.Eğer durumun varsa , yaşın ilerliyor ise birde artık oyalanmak istemiyorum diyorsan türkiyede tüp bebek başarıları çok yüksek bence tüp bebek dene.Birde geçmiş olsun

16. 15 Mayıs 2008
  17. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle teşekkür ediyorum.2.yi olcam ama 3 aşılama şartı varya onu doldurmaya çalışıyorum.yaza kadar böylece hem boş beklemiyorum hemde bu rapor için yaptırıyorum
    raporu nasıl alcağımıda bilmiyorum aslında.sadece bu şartı duydum ve bu raporla gidiliyormuş.:teselli:

18. 15 Mayıs 2008
  19. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba addaa hiç panik yapma bence benim ilk tüp bebek denememdede çok kanamam geldi ama bende senin gibi panik yaptım tutmadı zannettim meğer hamileymişim onun için bol bol yat dinlen fazla ayakta gezme doktor bana öyle demişti