Acil yardım kızlar... Kanlı akıntı hakkında....

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU2 tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

merhabalar kızlar öncelikler okuyanlara ve yardımda bulunanlara şimdiden teşekkürler..iki günden beri akıntım kan rengine yakın bi şekilde geliyor ve sanki sol kasığımda yumrta şeklinde bişey var hareket sırasında ağrı yapıyor...benim durumumda olan var mı?..akıntısı kanlı gelen arkadaşlar muayne oldular mı,ve ne tetikler uygulandı?jinekolik masa korkum var birde yardımcı olursanız sevinirim.:eek:

2. 22 Mart 2009
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm kısa zamanda muayene ol bence..için daha rahat eder..allah şifalar versin..

4. 22 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Guest

sağol cnm yarın gidicem doktora zaten ama benim korkum o masa ve bakmak için kullandıkları o aletler,bir defasında cnm çok yanmıştı o zamandan beri çok korkuyorum

6. 22 Mart 2009
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm korkma inş canın yanmadan muayene olursun...

8. 23 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

bugün muayene oldum aletler falan canımı yakmadı korktuğum gibi olmadı yani..kan tahlili ve ultrasyonda istedi doktor tabiki kültürde..enfeksiyon şiddetli derecedeymiş ve akıntıda gereğinden fazla geliyo..umarım sonuçlar temiz çıkar ve çektiğim ağrılar sona erer.