acil yardım kızlarrrrrrr

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ozqem tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ozqem
  1. ozqem

ozqem Guest

kızlar suanda saçıma palettenin yoğun acıcısını sürdüm 20 dk falan oldu bekliorum aama saçım siyah boyaydı sizce ne kadar daha tutayım ? iice açılması içn lütfn yrdım edin cok tatlı karamel rengi gbi oldu :)

2. 15 Ağustos 2009
  3. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım istediğin renge gelene kadar beklet. ben 40 dakikaya yakın bekletmiştim nerdeyse diplerimi. saçını kontrol et devamlı tut çek hafif lastik gibi olmasın aman dikkat

4. 15 Ağustos 2009
  5. ozqem

ozqem Guest

ay tamam cnım öyle yapayım bari :) hala bekliorum beklemeyede devam ozaman =)

6. 15 Ağustos 2009
  7. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama kontrol etmeyi unutma. %20 ile m i açıyosun? bi de açtıktan sonra normal boya ile boya mutlaka. açıcı sonuçta o. ilkten gözüne hoş gözükür ama sonra sarılaşır turunculaşır. güneşte fosforlu gibi durur

8. 15 Ağustos 2009
  9. ozqem

ozqem Guest

palettenin yoğun renk açıcısı ile boyuyorum cnm ama blmiorm üzerne baktm şimdi yazmıyo :/ pudrası var renk açıcı oksidan bide tüpte boya gbi işte 3 ünü karştrark sürdm

10. 15 Ağustos 2009
  11. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sacların nasıl oldu merak ettım opuyorumnanaktan

12. 15 Ağustos 2009
  13. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de merak ettmm :)

14. 15 Ağustos 2009
  15. ozqem

ozqem Guest

çok açık bakır gbi turuncu gbi bişi oldu :) ben açık kumral olsun istiorum kızlar küllü kumralmı boyamam gerekiyo şimdi _?

16. 15 Ağustos 2009
  17. melodi8

melodi8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende yapıcam aynı işlemi haftaya..2 kutu palette yoğun açıcı ve 1 kutu loreal excellence kumral ve de 1 kutu küllü sarı aldım..çünkü bende açık kumral istiyorum..ikisini karıştırınca istediğim gibi bi renk elde ederim diye umuyorum..

saçlarım da da açık fındık kabuğu bir boya var..diplerde 2 cm çıkmış durumda..bu arada dipler daha çabuk açılıyo, senin dipler gelmiş miydi?çnk onları en son boyayın die duymuştum da? bi de saçında yanma, yıpranma falan oluştumu? boya yaparsan neye boyadını yazıp, resmini koyarsan çok sevinirim cnm..
    sevgiler

18. 16 Ağustos 2009
  19. crispyyyi

crispyyyi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Melodi canım istediğin renge ulaşırsın o bahsettiğin boyaları uyguladığında sana garantisini verebilirim bunun çünkü bugün aynısını bende yaptım ve çok başarılı olsu :lepi: