acil yardım lensimi takamıyorum

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve EU3 tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

sonunda aldım lensleri ama takamıyorum şimdide kızlar yardım edin kıvrılıveryo lens ya gözüme sokamıorum bi türlü ya offfffffffffff:nazar:

2. 4 Haziran 2009
  3. Sweety21

Sweety21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım lensini parmagını tam ucuna aldıktan sonra gözünü iyice aç veya parmagın yardımınla iyice kaldır sonra yukarı doğru bak.lensinide gözünün beyazına yerleştir sonra lensin oldugu tarafa bak yerine oturur zaten zor bişey deil canım basta zor takılıyor ama sonradan alışıyosun

4. 4 Haziran 2009
  5. Sweety21

Sweety21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    internettende arastır canım resimli anlatılıyor nasıl takıldıgı

6. 5 Haziran 2009
  7. EU3

EU3 Guest

tmm cnm çok saol bidaha deniyim şimdi

8. 6 Ağustos 2009
  9. kyfliii

kyfliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaç tane resim baktım 1 saat ayna başında durduğumu bilirim ama takamadım takamadım tam bi faciaydı kaydirigubbakcemile3 2 tane lens almıştım lens özürlüsü olduğumu farkettim ve aylık lensti zaten takamadan doğru düzgün çöpe gitti Çok üzgünüm çoook aman sağlık olsun dedim geçtm ama şimdi kontak lensle ilgili topicleri okuyunca ve o parıl parıl harika gözleri görünce içim açıldı tekrar heveslendm :jeyyar:

10. 7 Ağustos 2009
  11. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    sen daha önce 'çok korktum' başlığında lensini solüsyon yerine suya koyan kişisin sanırım.. yani daha önce lens kullanmışsın deneyimin var. eğer söylediğin gibi şu an lensi gözüne sokamıyorsan, sorun sende deil lenstedir. hemen aldığın yere bildir bence.

12. 5 Aralık 2010
  13. GozdeD

GozdeD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de aldım yeni lens 2 gündür takamıyorum, gözlerim hemen kırpışıyor ya da lens deyince acıdığını düşündüğümden aniden refleks olarak göz kapaklarım kapanıyo , lens uzmanı bile takamadı annemden yardım istedim (kendisi senelerdir lens kullanmakta) onun yardımı da fayda etmedi , bu sorunumu nasıl yenebilirim yardımcı olabilir misiniz ?

14. 5 Aralık 2010
  15. Egerian

Egerian Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aynı benim durum lens diyince bile gözlerim yaşarıyo :2: mezuniyetimde göz makyajımı bile yapamamışlardı gözüm yaşarıyodu hemen ben yaptım.. gözlerime birisi bile gokunsa yaşarıyo hemen çaresini hala bulmuş değilim :26:

16. 5 Aralık 2010
  17. GozdeD

GozdeD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yaşarma değil de göz kapaklarımın kapanmasını engellemem lazım henüz lensin ucu değebildi en fazla :KK43:

18. 5 Aralık 2010
  19. Egerian

Egerian Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde aynı şekilde ama artı olarak yaşarıyo ve gözüme temas ettiği anda kırpıyorum.. hadi taktığımı düşündüm çıkartırken ya gözümde kalırsa diye korktum daha takamıyorum nasıl çıkartıcam :44: