acil yardım lütfen

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melansu tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : melansu
  1. melansu

melansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benim bebişim doğalı 6 gün oldu önceleri sütüm oldukça fazla geliyordu fakat şimdi azaldı kızım emdikçe emesi geliyo sürekli istiyor sanırım doymuyor ona ilave olarak yemesi için ne verebilirim inek sütü sulandırılıp veriliyormuş sizce doğrumu

2. 24 Ağustos 2008
  3. EU2

EU2 Guest

Merhaba canım, bence doktora danışmadan herhangi birşey verme. Benim arkadaşımın da başına gelmişti, bebeği doymak bilmiyordu, doktor ilavetten bebek maması verilmesini istemişti(aptamil)..ama dediğim gibi önce mutlaka doktora git...o ne yapılması gerektiğini sana söyler...

4. 24 Ağustos 2008
  5. EU2

EU2 Guest

ve buarada TEBRİKLER, Allah analı babalı büyütsün ...

6. 24 Ağustos 2008
  7. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm olurmu dr lar 1 yasına kadar inek sütü vermiyolar bence dr una sormadan verme

8. 24 Ağustos 2008
  9. sherry456

sherry456 Guest

inek sütü verilmiyor bebekler çok ağır geliyomuş.önce bi dr danış genelde milupa aptamil veriyolar.benimde sütüm yetmiyor bende mama veriyorum günde 3 -4 kez.

10. 24 Ağustos 2008
  11. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106

Evet... hatta 6 aylık olduktan sonra ek gıdalara geçiliyor ama yinede inek sütü vermeyin diyorlar. En erken bir yaşında verin diyorlar...

Bencede bebeğin doktoruna sormalısın...

Sen bol su almaya bak. Sütün tekrardan artar inş.

12. 24 Ağustos 2008
  13. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kesinlikle doktora danışmadan bişeylere başlama sakın. benden söylemesi inek sütünün içerisinde bağırsakta parçalanamayan beta laktoglogulin maddesi var ve bebeklerde gaz sorununa, uykusuzluğa ve huzursuzluğa yol açıyor

14. 24 Ağustos 2008
  15. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    inek sütü bebeğe ağır gelir gaz yapar milupa aptamil mamaları var dene istersen şekerli suda verebilirsin bazen ama tabiki az bir iki çay kaşığı kadar meyveli yoğurt yedirebilirsin gene bir ikaç çay kaşığı ama emmesini biraktırma çok emzirki sütün çoğalsın sende süt yapıcı yiyecekler yersen daha iyi olur