acil yardım lütfen

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve why_be tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : why_be
  1. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    meraba arkadaşlar,
    hamileyim. ve bu sabah boynum tutuldu. az önce kas gevşetici ilaç aldım. bi sakıncası olur mu ya. anneme sordum çok kızdı içme dedi. çok korkuyorum :a015:

2. 26 Aralık 2008
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    doktoruna danışmadan ilaç içmemelisin.hamileyken kas gevşetici içilmez canım.doktorunu ara istersen bi sor.

4. 26 Aralık 2008
  5. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım kafana göre ilaç içilirmi hiç ne yaptın sen?

6. 26 Aralık 2008
  7. ahududulu

ahududulu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ilaç yerine merhemini kullanabilirdin sadece boyun bölgene. benim de tutulmuştu çok ağrıyordu hareket ettiremiyordum doktor bana merhemini verdi onu kullandım. muscorildi sanırım. inş bi sorun oluşturmaz ama doktoruna danışmadan ilaç kullanmaman gerekiyor.

8. 26 Aralık 2008
  9. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktorun önermediği sürece hiçbir ilacı içmemelisin bunu bilmen gereek ama artık yapacağın bişe yok doktorunla görüş bizi de haberdar et geçmiş olsun ne diyim

10. 26 Aralık 2008
  11. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biliyorum içmemem gerekirdi ama ağrısına dayanamadım. 3 saat oldu içeli bi değişiklik yok ama bebeğime sonradan zarar vermez inşallah.

çok feci ağrıyo boynum. bazen hareket ederken kramp giriyo o öldüürüyo işte beni. afedersiniz ama tuvalete bile çok zor gidiyorum. dua edin bana geçsin artık şu ağrılar bide bebişime bişey olmasın:çok üzgünüm:

12. 26 Aralık 2008
  13. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun çok zor ama yinede dayan bence yada doktoruna bir sor o uygun bir ilaç verir.
    benim 11 haftalıkken kulak iltihabı olmuştu feci bir acıydı ama dayanmak zorunda kaldım ne ilaç ne merhem verdiler.ancak kulak zarına bir zarar geleceğini düşünürsek son ihtimal krem veririz dediler.ilaç konusu hafife alınacak bir şey değil yani.inşallah bir zararı olmamıştır ama sen yinede doktoruna bir danış..