acil yardım lütfen..

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve ecrin1001 tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ecrin1001
  1. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar ben cumartesi kan testi yaptırdım hamile oldugumu ögrendim ama degerim çok düşüktü 6.11 sonra 2 gun tekrarlayalım dediler pazar gun önce kahverengi lekelenme sonra kanama şeklinde oldu adet gibi.önce minik minik bir sürü parça gelmişti pedime agrım çok şiddetliydi.daha sonra serçe parmak kadar 2 tane büyük parça düştü benden ondan sonra agrım sızım geçti ama kanamam devam ediyor adet oldum sanırım ve ben düşükmü yaptım kızlar düşük yaptıgımı düşünüyorum?doktora gitmedim agrım yok diye birde korktum kürtaj falan yapar diye.bebiş sanırım 2 haftalık falandı..ne yapmalıyımmmm????????????

2. 16 Şubat 2009
  3. yelisss

yelisss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108

canım bence hemen doktoragit.bu işler şakaya gelmez.düşğneük yapıyo olabiliirsin.2 haftalık bebeği kürtajla almazlar iğneyle düşmesini sağlarlar.benimde 1 aylıkken kanamam gelmişti.hemen doktora gittim.sorun yok demişti.büyük parçalar gelirse hemen gel demişti.belki düşük değildir.bunu biz bilemeyiz.ki umarım değildir.ama önemli olan önce senin canın.kendini teehlikeye atma.hemen doktora git.

4. 22 Şubat 2009
  5. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    değerin düşükmüş cnm kimyasal gebelik olabilir
    dr.unla görüştün mü?