acil yardım lütfen

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve edirneli tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : edirneli
  1. edirneli

edirneli Guru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    308
    merhaba sormak istediğim şu sanırım 1991 yılıydı bir motorsiklet aldık 94 yada 95 gibide eşimin bir akrabasına verdik motoru ama resmi bir satış olmadı ruhsat hala eşimin üzerinde kayıtlı bir kaç kez eşim gel devredeyim dedi adamda param yok şimdi bu gün olur yarın olur diye oyaladı sonrasında bizde edirneden ayrıldık unutuldu gitti geçenlerde vergi borcu geldi onuda ödedik şimdi motoru verdiğimiz adamı arıyoruz motoru bul diye yada ruhsatı bul üzerimizden sildirelim ama adam bulamıyorum yok diyor bu arada ruhsatı bizim üzerimize kayıtlı olan bir motoru başkasına satmış bizim haberimiz olmadan sanırım ordanda başkasına satıldı bu akşam tekrar aradım adamı çok terbiyesizce konuştu banane ruhsat benim adıma deyil dedi bu durumda ben ne yapabilirim emniyet bana emniyeti suistimalden dava açabilirsin dedi bizim adımıza kayıtlı olan bir malı bize haber vermeden başkasına verdiği için dolandırıcılıktan dava açabilirmiyim yada hırsızlıktan napmam lazım lütfen bana bi yardım edin ben adamı insan gibi arayıp konuşmaya çalışıyorum adam beni deli ettiyardımlarınız için teşekkür ederim