Acil Yardim Lutfen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Peng tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Peng
  1. Peng

Peng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Herkese Iyi aksamlar

Kafami kurcalayan bir soru var ve bir turlu cevap veremiyorum.
    Adet duzensizligi ve korunma yontemi olarak dogum kontrol hapi kullaniyorum. Aylardir cok duzenli kullanmama ragmen gecen ay bazi sebeplerden 4 gun icmeyi unuttum ve kanama tekrar baslayinca doktoruma sorup tekrar yeni kutuya basladim. Suan o yeni kutuyuda bitirdim ve ikinci kutuya gectim. Her aksam 12-2 arasi hapimi duzenli iciyordum fakat cuma- cumartesi aksami yorgunluktan unuttum ve ertesi gunler sabah 9-10 civari ictim. Pazar gunu iliski sirasinda bunu unuttum ve baska bir korunma yontemi kullanmadik. Ben bu sabah (pazartesi) sabahi hapa devam ettim. Merak ettigim sizce hamilelik bu durumda soz konusu olabilir mi? Ertesi gun haplari beni mahvettigi icin almakta istemiyorum almak zorndaysamda dogum kontrol hapiyla nasil kullanacagimi bilemiyorum. Cok istedigim halde en az 1-2 sene daha hamilelik cok zor hatta imkansiz egitimden dolayi.
    Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Simdiden tesekkurler

2. 13 Eylül 2010
  3. Peng

Peng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sanirim yanlis yere konuyu actim kaldirabilirseniz sevinirim.

4. 14 Eylül 2010
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    adet gördükten asagi yukari bir hafta sonra yumurtlama dönemi oluyor 3-4 gün
    kadar o dönemlerde almadiysaniz hamile olma ihitmali olabilirsiniz