acil yardım lütfenn arkadaşlar:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nursenaa tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nursenaa
  1. nursenaa

nursenaa Guest

Arkadaşlar karından bakılan ultrasonda 7 haftalık gebelik belli olurmu?

2. 18 Eylül 2009
  3. nursenaa

nursenaa Guest

Kimse yokmuuuuuu arkadaşlarrrr

4. 18 Eylül 2009
  5. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Olur canım Benim 7 haftalıkken karından bakılmıstı gormustu doktorum keseyi kalp atısınıda 8. haftada duymustuk.

6. 18 Eylül 2009
  7. nursenaa

nursenaa Guest

canım seninki yumurtlama gününne göremi 7 haftalıktı yoksa sat a göremi.? sat 2 temmuz .şimdiye kadar karından bakılanda görülür deilmi?

8. 18 Eylül 2009
  9. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Yani ben hesapladım Dr.um her gitmemde soyluyordu su kadar haftalık diye.Onlar neye gore hesaplıyorlar bilmiyorum peki alttan baktırmadınmı hiç alttan gorunmesi gerekir benim 5 haftalıkken alttan usg ile bakmıstı drum keseyi ancak oyle gormusdu 7.haftada da karından ama canım bazılarında gec dollenme oluyor gec gorenlerde oluyor

10. 18 Eylül 2009
  11. nursenaa

nursenaa Guest

bunu yaşayan arkadaşım ben deilim.alttan baktırmadı canım düşük tehlikesi olur diye korkuyor

12. 18 Eylül 2009
  13. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamilelik süreci sat a göre hesaplanır. (tabi arkadaşının geç yumurtlama yani regli düzensizliği varsa değişir)ve sattan itibaren 7. haftada bebek ultrasonda çok rahat görünür. hatta alttan bakıldığında belki kalp arışları bile duyulur... alttan muayenenin bebeğe hiç bi zararı yoktur....zaten ilk 3 ay boyunca kontroller hep alttan olur

14. 18 Eylül 2009
  15. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canm 7. haftada kesin görünmesi lazım eger görünmüyorsa dıs gebelk olabilir bnde doktora git

16. 18 Eylül 2009
  17. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim bu bebege göre degisir. benim belli olmamisti sadece yei belli ama bebek görünmüor demisti. biraz zaman gecmesini istemisti. gecenlerde arkadasimda gitmis 8 haftalik o da görememis

18. 18 Eylül 2009
  19. Ssouthernssun

Ssouthernssun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim 5 haftalıkken alttan baqtıgında bile görünmedi ultrasonda kesesi bile gözükmüodu kan testi istedi onda cıktı sonra 8.haftada sadece kese göründü ve 10.haftada nihayet kalp atısını duyduk onca zaman sevinememiştik bile gec döllenme olabilio sonuç olarak gebelik haftasını sata göre hesaplıolar